TEMA Gönüllüleri Saha Koordinasyon Toplantısı’nda buluştu Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

TEMA Gönüllüleri Saha Koordinasyon Toplantısı’nda buluştu

TEMA Vakfı Saha Koordinasyon Toplantısı “TEMA 25 Yaşında” temasıyla 3-6 Ağustos tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti.

Gönüllülük odaklı bir halk hareketi olan TEMA Vakfı’nın her yıl gerçekleştirdiği Saha Koordinasyon Toplantısı İstanbul’da düzenlendi. Toplantıya 63 ilden, İl Temsilcileri, İlçe/Mahalle Sorumluları, yardımcıları, Genç TEMA Başkanları, saha ve genel merkez çalışanları ile TEMA Vakfı yönetim kurulu üyelerinden oluşan 350 kişi katılım gösterdi. Mustafakemalpaşa TEMA Vakfı İlçe Sorumlusu Rasim Balaban ile TEMA gönüllüsü Ayhan Türkay da ilçemizden katıldı. TEMA Vakfı Kurucu Onursal Başkanı A. Nihat Gökyiğit’in ve Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç’ın da katıldığı toplantıda; Prof. Dr. İlber Ortaylı konuk konuşmacı olarak yer aldı. TEMA Vakfı Kurucu Onursal Başkanı Hayrettin Karaca da video mesajı ile toplantıya katılım sağladı.

TEMA Vakfı 25 yaşında

Program 3 Ağustos Perşembe akşamı gerçekleştirilen Deniz Tekin konseri ile başladı. 4 Ağustos Cuma günü TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç açılış konuşması yaptı ve konuşmasında TEMA Vakfı’nın 25 yıldır gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Ataç, ertesi gün yaptığı sunumda ise Vakfın gelecek yılki hedeflerini ve yeni projelerini gönüllülerle paylaştı. TEMA Vakfı’nın faaliyetlerinde gönüllülerin desteklerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Ataç, tüm gönüllülere, 25 yıldır emek veren bütün isimsiz kahramanlara teşekkürlerini sundu.

Birbirinden renkli atölyeler ve sunumlar yapıldı

TEMA Vakfı çalışma alanları kapsamında eğitim, verimlilik, savunuculuk, sürdürülebilir tarım ağı ve sosyal medya konularında düzenlenen atölye çalışmalarında TEMA Vakfı gönüllüleri yeni fikirler geliştirdi, yeni bilgiler edindi. Ayrıca program kapsamında TEMA Vakfı Hukuk Danışmanı Ömer Aykul, Çevresel Etki Değerlendirmesi ve Stratejik Çevresel Etki Değerlendirmesi; Tanfer Dinler, Sürdürülebilir Yaşama Farklı Bir Bakış; Türkiye İş Bankası’ndan Burak Sezercan “Maximum TEMA Kart”; Doç Dr. Itır Erhart “Adım Adım Oluşumu ve Yardımseverlik Maratonları”; Prof. Dr. Kani Işık ve Prof. Dr. Hilal Elver “Biyolojik Çeşitlilik ve Gıda Güvenliği” başlıklı sunumlar gerçekleştirdiler. Bununla birlikte üç gün boyunca “Umut Yeşerten Örnekler” başlığında TEMA Vakfı İl Temsilcileri, İlçe Sorumluları ve Genç TEMA’lar sahada gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalara dair iyi örnek sunumları yaptılar. Tüm sahada gerçekleştirilen çalışmaların, çalışma sahipleri tarafından aktarıldığı poster oturumu da renkli sunumlara sahne oldu.
Umut Yeşertiyoruz TEMA Vakfı
http://www.dostmedya.com/haber/10164651.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1339601172.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 26.08.2017 Saat: 10:53 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


radyo dinle mustafakemalpaşa haber