Roll Panel, Sandviç panel fabrikası açıldı. Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Roll Panel, Sandviç panel fabrikası açıldı.

Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde, bir fabrika daha hizmete açıldı.

Bursa-Balıkesir-Manisa-İzmir-Çanakkale Bölgesinin sandviç panel ihtiyacını karşılamak amacıyla 30 Bin metrekarelik açık alan ve 11 Bin metrekarelik kapalı alan üzerine kurulan Roll Panel Sandviç Panel fabrikasının açılışına, Mustafakemalpaşa İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, OSB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akdemir, OSB Bölge Müdürü Alaattin Üçok, AK Parti İlçe Başkanı Sadettin Akkoyunlu ve Roll Panel yöneticileri katıldı. Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.
‘Bizler Dünya çapında kendini kanıtlamış Rollmech Otomotiv Ar-Ge merkezinin bir koluyuz. Bu sektörde edindiğimiz tecrübe ile bu şirketin deneyimi ve çalışma disiplinini, yalıtımlı panel sektörüne yansıtıp, yenilikçi ürünlerle Bölgenin sandviç panel ihtiyacını karşılamak amacıyla fabrikamızı Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesine kurduk.
Bu bölgenin yıllık sandviç panel ihtiyacı yaklaşık olarak 10 Milyon metrekaredir. Fabrikamız bu ihtiyacın %25’ini karşılayacak kapasitededir. Günün şartları ve sektörün gelişimi doğrultusunda, kapasite artışını düşünebiliriz.
Yeni yolların açılmasıyla Mustafakemalpaşa Osb, hedef satış bölgemizdeki il ve ilçelere eşit mesafesi, ihracata yönelik satışta, limanlara makul bir uzaklıkta bulunması, ilçenin işgücü ihtiyacımızı karşılayacak nüfusa sahip olması bakımından tercih sebebimiz oldu.
Mustafakemalpaşa ilçesine ve OSB’ye yapacağımızı düşündüğümüz katkının yanı sıra, bölgeye de;
Sandviç panel nakliye maliyetlerinde avantaj, Müşterilerine daha yakın olması sebebiyle kolay ulaşılabilirlik, Güvenilirlik ve zamanında teslimat, Bölge istihdamına katkı, Otomotiv kültüründen kazanılmış olan iş güvenliği, çevreye duyarlılık, kalite ve maliyet anlayışının inşaat sektörüne katkı sağlama imkanı, Bölge AR-GE kültürü gelişimine katkı sağlama imkanı, Bölge ihracat kapasitesinde artış gibi, bölgenin kültürel, sosyal ve mali yapısına katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz.’ Dedi.
Kurdela kesiminden sonra, açılışa katılanlara fabrika gezdirilerek, üretim prosesi hakkında bilgiler verildi. http://www.dostmedya.com/haber/1997275273.jpg http://www.dostmedya.com/haber/289690278.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1840928409.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 18.09.2017 Saat: 12:30 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


radyo dinle mustafakemalpaşa haber