Hamzabey Bilim Ve Sanat Merkezinde Uyum Programı Sona Erdi Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Hamzabey Bilim Ve Sanat Merkezinde Uyum Programı Sona Erdi

Hamzabey Bilim Ve Sanat Merkezinde Uyum Programı Sona Erdi

Mustafakemalpaşa Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezine 2017/2018Eğitim Öğretim yılında kayıt hakkı kazanan 18 Öğrenci ile nakil gelen 1 öğrenci olmak üzere toplam 19 öğrenci Uyum programlarını tamamladı.
Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezinde 18-30 Eylül 2017 tarihleri arasında devam eden Uyum Eğitimi Programını başarı ile tamamlayan öğrencilerin Belgeleri 07 Ekim 2017 Cumartesi günü Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezinde yapılan törenle verildi.
Törene Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı ve eşi Esra Masatlı İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Okul Müdürü Halit Eröz Okul Öğretmenleri ile öğrenci velileri katıldılar. Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Halit Ersöz’ün açılış konuşması ile başlayan program İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe’nin; İlçemizde iki tane özel eğitim kurumu var. Bunlardan birisinin alt özel öğrencilere eğitim veren İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi,
İkincisi ise Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi diyerek başladığı konuşmasında her iki kurumun da ilçemizde bulunmasının kıymetini bilmemiz gerekir dedi.
Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı; Konuşmasında velilere katılımından dolayı teşekkür ettikten sonra, göreve başladıktan sonra öncelikli hedeflerinden birisinin de Bilim ve Sanat Merkezine yeni bir bina kazandırmak olduğunu söyleyerek 17 yıldır geçici olarak Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Eğitim veren Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezini yeni binasına taşıyarak hedeflerini bu yıl itibarı ile gerçekleştirdiklerini söyledi.
Eğitime ve insana yapılan yatırımın ülkemiz için önemli olduğunun altını çizen Kaymakam Mustafa Masatlı Eğitim alanında ki desteğimizi sürdüreceğiz dedi.
Konuşmalardan sonra geçilen belge töreninde Uyum programını tamamlayan öğrencilere Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı ve eşi Esra Masatlı ile İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe Belgelerini verdiler. Öğrencilere belgelerinin yanında kitap hediye edildi.
Törene katılan velilere de T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Beni Anlayın-Özel Yetenekli Çocuğum Var” kitabı verildi.
http://www.dostmedya.com/haber/1125307420.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1349925635.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 11.10.2017 Saat: 10:45 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


performans kremi,cialis satın al,cialis fiyatı radyo dinle mustafakemalpaşa haber son dakika haber aylak bakkal