SODAM Öğrencilerinden Yeni Başarılar Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

SODAM Öğrencilerinden Yeni Başarılar

Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Merkezi (SODAM) Öğrencilerinden Yeni Başarılar gelmeye başladı.

Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa MASATLI’ nın verdiği bilgiye göre: Mustafakemalpaşa Kaymakamlığınca Aralık 2015 tarihinde faaliyete geçirilen Sosyal Dayanışma Merkezi (SODAM)’ nde 14 sınıfta 17 farklı kursumuz faaliyete geçirilmişti. Bu kurslardan biriside Spor Kursudur. Açılan Spor Kursumuzda; bilardo başta olmak üzere çeşitli branşlarda eğitim verilmektedir. Spor kursumuz ile öğrencilerimize sporu sevdirmeyi, okullarına devamlılığı sağlamayı, kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını, sosyal hayata entegre olmalarını, geleceğe dair plan yapabilmelerini sağlamayı ve diğer vatandaşlar tarafından dışlanıldıkları düşüncesini ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Yaklaşık 21 aydır bilardo eğitimi alan öğrencilerimiz; Ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarı kazanmakla birlikte, yine 21-25 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Pool (cepli) Bilardo Şampiyonası 2. etabına katılan öğrencilerimizden Ruhi Can OKURLAR U19 Genç Erkekler Kategorisinde 3.lük kupa ve madalyasını almaya, Mutlu UYMAK U17 Yıldız Erkekler Kategorisinde 9 top ve 10 top branşında derece yaparak genel klasmanda 2.lik kupa ve madalyasını almaya, Serhat KUNDUZCU U17 Yıldız Erkekler Kategorisi 9 top ve 10 top branşında derece yaparak genel klasmanda 1. lik kupa ve madalyasını almaya, Türkiye’de ilk defa açılan Yıldız Kadınlar kategorisinde yarışan Zeynep Beyza Ay isimli öğrencimiz ise 8 top, 9 top ve 10 top branşlarında derece yaparak genel klasmanda 1. lik madalya ve kupasını almaya hak kazanmışlarıdır. Genel klasmanda derece alan 4 öğrencimiz de Milli Takıma girmeye hak kazanarak İlçemizi ve Ülkemizi temsil edebileceklerdir. Böylelikle, yeterli eğitimle birlikte gerekli ilgi, sevgi ve şefkat gösterildiğinde Roman çocuklarının da büyük başarılara imza atacakları görülmektedir.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 27.10.2017 Saat: 15:04 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG