Kamulaştırmada ikinci etap başladı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Kamulaştırmada ikinci etap başladı

İlçenin Mermerciler İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde 2’nci etap kamulaştırma çalışmalarının başladığı bildirildi.

Başkanlığını İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı’nın yaptığı Mermerciler İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde bir süre önce ilk etap kamulaştırma çalışmalarıyla 235 dekarlık saha Organize mülkiyetine kazandırılmıştı. Bu gelişmelerin ardından yine Kaymakam Masatlı önderliğinde 2’nci etap kamulşatırma çalışmaları başlatıldı.
Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Mermerciler İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı,
“İlçemizin Gündoğdu ve Devecikonağı Mahallelerinde 1988 yılında kurulan ancak kamulaştırma yapamamaktan ve kurumsallaşamamaktan dolayı sorunlar yaşayan ve durma noktasına gelen Mermerciler İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde 2017 yılı başında 1’nci Etap olarak 55 farklı alanda rızaen satın alma ve kamulaştırma sonucu 235 dekar saha Organize Sanayi Bölgesi'nin mülkiyetine geçmiştir. Devamında 2’nci Etap olarak 15 farklı alan ve 59.9 dekar alanda rızaen satın alma ve kamulaştırma çalışmaları başlamıştır, Bu çalışmaların, önümüzdeki 2018 yılı başı itibariyle tamamıyla sonuçlanacağı öngörüyoruz. Ayrıca tüm bu çalışmaların yanında 2 yatırımcı daha Mermerciler İhtisas Organize Sanayi bölgesine katılmıştır. 2’nci Etap kamulaştırma çalışmaları ile birlikte parselasyon planlarının çalışmaları da devam etmektedir. Çalışmalar tamamlanır tamamlanmaz 2018 yılı başında parseller yatırımcılara verilecektir” dedi.
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 21.11.2017 Saat: 11:19 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 1
Toplam Oy: 1


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


radyo dinle mustafakemalpaşa haber