Sorunlar halk gününde çözülüyor Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Sorunlar halk gününde çözülüyor

Mustafakemalpaşa’da katılımcı belediyecilik anlayışıyla başlatılan halk günü uygulaması devam ediyor.

Halkın görüşlerini alarak hizmetlerin daha sağlıklı gerçekleştirilmesi amacıyla düzenlenen halk buluşmalarının ikincisi Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı.
Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı halk gününde, sırasıyla söz alan vatandaşların sorunlarını ve önerilerini dinledi.
Toplantıda, vatandaşın taleplerinin takibi ve işin sonuçlandırılması için hazırlanan formlar, Başkan Sadi Kurtulan’ın talimat ve yönlendirmesiyle ilgili birimlere aktarıldı.
Halk günlerinin sosyal medya ya da internet imkânı bulamayan vatandaşlarla buluşmada önem arz ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Sadi Kurtulan; “ Hemşerilerimiz bizim mesai arkadaşlarımızdır. Onların, sorunların çözümüne dönük tespitleri bize yardımcı oluyor ” dedi. ‘Önceliğimiz altyapı’ İki saat süren toplantıda vatandaşın sorularına tek tek cevap veren Başkan Sadi Kurtulan, Mustafakemalpaşa’nın çözüm bekleyen en büyük sorununun altyapı olduğunu dikle getirerek;
“ Su iletim hatları tek tek elden geçiriliyor. Bununla ilgili altyapıya son 3 yılda 100 milyon TL’lik yatırım yapıldı. Söğütalan’daki içme suyu merkeze getirildi, şimdi sıra Bostandere hattının getirilmesinde. İki yeni su deposu inşa ederek, kapasiteyi 17 kat arttırdık. Su ile ilgili yapılan işler kalıcı islerdir. Su, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları değişecek. Kredisini bu hafta alıyoruz. Fevzi Dede Mahallesi’nden başlayarak tüm mahallerimizde altyapı hamlesini gerçekleştireceğiz. Kırsal mahallelerde paket arıtma yapıyoruz. Mustafakemalpaşa’nın altyapı maliyeti 250 milyon TL’yi bulacak. Seçimleri değil, geleceği düşünerek bu işleri yapıyoruz ” dedi.
Mustafakemalpaşa Belediyesi Halk günü Toplantıları, randevu almaksızın her Perşembe günü 14-16 saatleri arasında Meclis Salonu’nda tüm vatandaşlara açık olarak gerçekleştirilecek.
http://www.dostmedya.com/haber/2001432854.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1721568886.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 25.11.2017 Saat: 10:47 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 1
Toplam Oy: 1


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


radyo dinle mustafakemalpaşa haber