Muhtarlar ile Kasım Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Muhtarlar ile Kasım Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Kaymakam Mustafa Masatlı, Mustafakemalpaşa Hükümet Konağı Konferans Salonunda aylık yapılan toplantıda Muhtarlarla bir araya geldi.

İlçeyi ve Mahalleleri ilgilendiren tüm konular ve uygulamalarla ilgili bilgi verildi ve soru cevap şeklinde bilgi alışverişi bulunuldu.
Mahallelerin ve Muhtarların sorun, istek, şikayeti alınıp, çözüm önerileri sunularak bilgi alış-verişinde bulunmak ve birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak amacıyla, gerçekleştirilen toplantıda, öncelikle sırasıyla tüm kurum amirlerine kendi alanları ile ilgili bilgilendirme yapması için söz verildi ve akabinde Muhtarlarımızın talep, şikayet ve önerileri alındı.
İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI Başkanlığındaki toplantıya, İlçe Emniyet Müdür Vekili Osman Salih İSKENDER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE, İlçe SGK Müdürü Orhan GENÇER, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fehime Esra ASUTAY, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun DEMİRCİ, İlçe Müftüsü Ahmet YAYLALI, İlçe Sosyal Hizmetler Müdürü Osman KAHRAMAN, Mal Müdürü Duygu YETER, Tapu Müdür Vekili Ersin EKİCİ, Kadastro Birim Sorumlusu Mustafa YILDIRIM, Nüfus Müdürü Zekeriya ALKAN,BUSKİ İşletme Müdürü Adnan BOYKIZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ekrem UĞURLU, Yazıişleri Müdürü Seher İNANICI , Muhtar İşleri Şube Müdürü Nazire CANDEMİR, Diğer İlgililer ve Muhtarlar katıldı.
http://www.dostmedya.com/haber/1677582083.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1462255653.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 29.11.2017 Saat: 11:24 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


radyo dinle mustafakemalpaşa haber