TEMA Gönüllüleri Çanakkale’de bir araya geldi Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

TEMA Gönüllüleri Çanakkale’de bir araya geldi

TEMA Vakfı, Marmara ve Ege bölgelerindeki 12 ilden gönüllüleri ile Çanakkale’de Bölgesel Gönüllü Toplantısı’nda buluştu.

Mustafakemalpaşa TEMA Vakfı İlçe Sorumlusu Rasim Balaban ile TEMA Gönüllüsü Fahri Ataş toplantıya katıldı. Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren TEMA Vakfı, 2017 yılının beşinci Bölgesel Gönüllü Toplantısı’nı 2 Aralık’ta Çanakkale'de gerçekleştirdi. Türkiye'nin 12 farklı ilinden gelen 300 TEMA Gönüllüsü Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Yerleşkesi Troia Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Toplantıda, TEMA Vakfı’nın 2017-2018 dönemine ilişkin çalışmaları değerlendirildi. Çanakkale’deki Bölgesel Gönüllü Toplantısı’na Çanakkale il protokolü ile TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Yönetim Kurulu Üyesi Canan Barut, Genel Müdür Oben Akyol, Genel Müdür Yardımcıları Başak Yalvaç Özçağdaş ve Hikmet Öztürk, Genel Merkez çalışanları, Çanakkale İl Temsilcisi Hakan Karan, TEMA Vakfı il temsilcileri, ilçe sorumluları, Genç TEMA başkanları ve gönüllüler katıldı.
Biz bu topraklarda umut yeşerten kocaman bir aileyiz
Açılış konuşmasını TEMA Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Başak Yalvaç Özçağdaş ile Çanakkale İl Temsilcisi Hakan Karan’ın yaptığı toplantıda konuşan TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, “Bölgesel Gönüllü Toplantılarımızın beşincisini bu yıl Çanakkale’de gerçekleştiriyoruz. Çanakkale’de ülkemizin Marmara ve Ege bölgelerindeki 11 şehrinden gelen gönüllülerimizle bir araya gelmenin heyecanını yaşıyoruz. Biz Türkiye’nin dört bir yanında başta toprak olmak üzere doğal varlıkları korumak için 25 yıldır mücadele veren, bu topraklarda umut yeşerten kocaman bir aileyiz” dedi. Bölgedeki illerde yürütülen çalışmaların her türlü koşulda, TEMA Vakfı gönüllülerinin büyük özverisiyle gerçekleştiğini belirten Deniz Ataç “Çalışmalarımızda gönüllülerimizin çok önemli katkıları var. Bugüne kadar TEMA Vakfı’nın çalışmalarına destek veren tüm gönüllülerimize teşekkür ediyorum. Onların değerli katkılarıyla ülkemizin dört bir yanında umut yeşertmeye devam edeceğiz” dedi.
Yakın bir zamanda göreve başlayan TEMA Vakfı Genel Müdürü Oben Akyol ise “25 yıldır bu topraklarda umut yeşerten TEMA Vakfı’nın Genel Müdürlük görevini üstlendiğim için büyük bir mutluluk duyuyorum ve doğa için çarpan gönüllü kalplerle birlikte çalışacak olmak benim için heyecan verici. Türkiye’nin dört bir yanından 650 bini aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı’nda, tüm bilgi birikimimi ve deneyimimi başta toprak olmak üzere doğal varlıkların korunması için kullanacağım. Gönüllülerimizle birlikte birbirinden başarılı ve güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.
Program kapsamında TEMA Vakfı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Murat Türkeş ve TEMA Vakfı Gönüllüsü Demet Çavuşgil “Çanakkale ve Çevresinde Havanın ve Toprağın Geleceği” konulu panelde gönüllüleri bilgilendirdi. Sunumlar katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Gönüllü teşekkür etkinliğinin ardından toplantı sona erdi.
Bölgesel Gönüllü Toplantısı öncesinde TEMA Vakfı yönetimi, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü’yü, Çanakkale İl Müftüsü Arif Gökçe’yi, Çanakkale Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü Erdem Karadağ’ı, Çanakkale Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy’u, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Mustafa Poyrazlı’yı, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan’ı makamında ziyaret ederek Çanakkale’de TEMA Vakfı çalışmalarına verdikleri destek için teşekkür etti.
Umut Yeşertiyoruz TEMA Vakfı
  http://www.dostmedya.com/haber/432292741.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 08.12.2017 Saat: 19:29 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


performans kremi,cialis satın al,cialis fiyatı radyo dinle mustafakemalpaşa haber son dakika haber aylak bakkal