İYİ Parti Üyelik Kayıtlarına Başladı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

İYİ Parti Üyelik Kayıtlarına Başladı

İyi Parti Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı, üye olmak için gelen vatandaşların üyelik kayıtlarını yapmaya başladı.

İyi Parti Mustafakemalpaşa Kurucu İlçe Başkanı İhsan KEÇECİ, teşkilatlanma çalışmalarının son aşamasına geldiklerini belirterek, üye kayıt işlemlerini başlattıklarını söyledi.
İyi Parti Mustafakemalpaşa Kurucu İlçe Başkanlığına atanan İhsan KEÇECİ, başkanlığa atanmasının ardından Mustafakemalpaşa’da başladıkları teşkilatlanma çalışmalarının son aşamasına geldiklerini belirterek 20 Ocak Cumartesi Günü Partimizin Kuruluşunu tamamlamış olacağız, Belediye Düğün Salonunda Saat 13:00’de gerçekleştireceğimiz Kuruluş Programına Tüm halkımızı davet ediyorum. Bu tarihi günde hemşerilerimizi aramızda görmekten onur duyacağız. Dedi. Keçeci, teşkilatlanma çalışmaları sırasında Mustafakemalpaşa’da yoğun bir teveccühle karşılaştıklarını kaydederek, gösterilen yoğun teveccüh nedeniyle Mustafakemalpaşalı hemşerilerine teşekkürlerini iletip, “Bilindiği üzere İyi Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı olarak görev yapıyorum. Yaklaşık 2 aydan beri yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Allah’a şükürler olsun İlçe Yönetim Kurulumuzu tamamlamak üzereyiz. Gittiğimiz bütün yerlerde kabul gördük, yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Bu anlamda bütün hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Bizleri kırmadılar bu zor günde, zor yerde ama İYİ yerde görev aldılar. Kendilerine bir kez daha şükranlarımı arz ediyorum” dedi. İyi Parti İlçe Başkanlığı olarak bugünden itibaren üye kayıtlarını almaya başladıklarını ifade eden Keçeci, üye çalışmalarına hız vererek, Türkiye genelinde 5 Milyon üyeyi hedeflediklerini, Mustafakemalpaşa’da da bu sayıyı en yüksek seviyeye çıkarmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını devam ettireceklerini söyledi. Keçeci açıklamasının devamında ise şunları kaydetti:
“20 Ocak Cumartesi Günü Partimizin Kuruluşunu tamamlamış olacağız Belediye Düğün Salonunda gerçekleştireceğimiz Kuruluş Programına Tüm halkımızı davet ediyorum. Çıktığımız yol hayırlı bir yoldur, akıbetimiz de hayırlı olur inşallah. Genel başkanımızı çok seviyoruz. Türkiye’de bir ilki başlatıyor. Kuvayı Milliye anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Türkiye’de siyaset zor, Mustafakemalpaşa’da daha zor olduğunu görüyoruz ama bu zorlukları aşa aşa geliyoruz. Mustafakemalpaşalı hemşerilerimiz bizlere inanıyorlar, gittiğimiz yolu uygun ve doğru görüyorlar. Çünkü tek hedefimiz var. O da Türkiye Cumhuriyetini daha güçlü kılmak. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin oynanmış olan taşlarını yeniden yerine oturtmaktır. Bizim gayemiz Türkiye’ye hizmettir, milletimize hizmettir, Mustafakemalpaşalı’ya hizmettir. Bu doğrultuda gittiğimizi görüyorum. Bütün arkadaşlarımız da buna inanıyor. Biz de hep birlikte el ele vererek Mustafakemalpaşa’yı Mustafakemalpaşalıyı daha iyi, daha layık olduğu yerlere taşımaktır. Allah’ın izniyle bunu başaracağız. Çıktığımız bu yolda yolumuz aydınlık olsun, İYİ günler bizlerin olsun”
http://www.dostmedya.com/haber/1380380598.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1226585038.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 16.01.2018 Saat: 12:43 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG