Başkan Kurtulan’dan taşeron işçilere müjde Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Başkan Kurtulan’dan taşeron işçilere müjde

Başkan Kurtulan’dan taşeron işçilere müjde

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, belediye bünyesinde görev yapan taşeron işçilerle bir araya gelerek, KHK ile yayımlanan kadro düzenlenmesi hakkında bilgiler verdi.
Belediye Meclis Salonu’ndaki toplantıda konuşan Başkan Sadi Kurtulan, bakanlıklar nezdinde iki yıla yakın süren yeni düzenleme ile ilgili tüm hukuki ve finansman altyapının hazırlandığını, bundan sonraki süreçte tüm işçilerin belediye şirketi bünyesinde hizmet vererek, daimi personel statüsü elde edeceğini söyledi. ‘Şirketimizi kurduk, süreç işliyor’ Tüm taşeron işçilerin kadro sevincini paylaştığını dile getiren Başkan Kurtulan: “ Bu süreçte uzun bir yol kat edildi. Son aşamada belediyemizin de şirketini kurarak bu geçişlerle ilgili engelleri ortadan kaldırdık. Bundan sonraki süreçte, mülakat ve prosedür işlemlerini ciddiyetle takip edeceğiz. Bu mutlu günün hayırlı olmasını diliyorum. İşçilerimizi kadroya kavuşturan, belediyeciliğin anayasasını yazan Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Kendisi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı görevindeyken ülkemize yepyeni bir belediyecilik anlayışı kazandırmıştır. Şimdi onun meyvelerini alıyoruz ” dedi. ‘Bu aile ile iftihar ediyorum’ Türkiye’nin her alanda büyük atılımlar içinde olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, yüzölçümü olarak Bursa’nın en büyük ilçesi olan Mustafakemalpaşa’nın da önüne çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirdiğini belirtti.
Başkan Sadi Kurtulan; “ Göreve geldiğimiz ilk günden beri Mustafakemalpaşa’ya yeni yatırımları kazandırma gayretindeyiz. OSB’deki yeni fabrikalarımızın, et entegre tesislerimizin sayısı giderek artıyor. Yaptığımız her işte daha büyük bir ciddiyet göstererek, işimizin hakkını vererek çalışalım. Ekmek çok kutsal bir değer. Mustafakemalpaşa Belediyesi büyük bir ailedir. Bugüne kadar belediyecilik hizmetlerinde yaptığımız tüm çalışmaları birlikte hayata geçirdik. Yaşamın her alanında insanlar bizlerle iletişim içinde. Bu büyük bir imkândır. 9 yıl önceki Mustafakemalpaşa ile bugünkü arasında çok büyük farklar var. 2 yıl sonra daha da fark olacak. Gençlik Merkeziyle, köprüleriyle, yeni hayvan pazarı, altyapı ve sosyal tesisleri ile bu farkı hep birlikte göreceğiz. Bunlar belediyemizin büyük başarılarıdır. Bu büyük aile ile iftihar ediyorum. Bizler insanlarımızın vekâleti ile bu görevleri yürütüyoruz. Halkımızın bize verdiği desteğe layık olacağız. Yeni nesle daha güzel bir şehir bırakmak zorundayız. Yeni taşeron düzenlemesinin işçilerimize, ailelerine ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum ” dedi.
http://www.dostmedya.com/haber/1619743633.jpg http://www.dostmedya.com/haber/192966120.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 23.01.2018 Saat: 11:14 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


radyo dinle mustafakemalpaşa haber