İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezinden OSB’ye ziyaret Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezinden OSB’ye ziyaret

İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezinden OSB’ye ziyaret

Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı koordinesinde İlçemizde yaşayan engelli öğrencilerin sosyal statü sahibi olması, topluma katılımı, tüketici olmaktan çıkıp üretken olması ve bu durumun topluma benimsetilmesi, kendilerini yeterli ve özgüveni yüksek bir birey olarak hissetmelerini sağlayarak engelli bireylerin toplumsal entegrasyonunun güçlendirilmesine katkı sağlamak amacıyla Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı “Elele Engelsiz Hayat-3 Projesi” kapsamında Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi tarafından İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezine yaptırılan engelsiz oyun Parkının açılışı geçtiğimiz günlerde yapılmıştı.
İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okul Müdürü Ahmet MEMİ, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Nuran Özmen ve Başkan Yardımcısı Ayşe KOBAK Organize Sanayi Bölgesi’ne vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.
OSB Yönetim Kurulu Başkanı Levent KALIN Engelsiz oyun parkının tüm engelli bireylerimize hayırlı olması dileklerinde bulundu. OSB Bölge Müdürü Alaattin ÜÇOK engelli çocukların ailelerinin daha paylaşımcı olduklarını belirterek, bu güçlerini çocuklarından aldıklarını belirtti.
Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün destek ve katkılarından dolayı öğrenciler tarafından tasarlanan hediye, Okul Aile Birliği üyeleri tarafından takdim edildi.

http://www.dostmedya.com/haber/752452693.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 16.02.2018 Saat: 12:52 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla KADIN AİLE SAĞLIK
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: KADIN AİLE SAĞLIK:
Orman İşletmesi'nden anlamlı etkinlik

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG