- Mustafakemalpaşa OSB 9.Olağan Genel Kurulu Yapıldı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

- Mustafakemalpaşa OSB 9.Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Levent Kalın, Oybirliğiyle Mkp Osb Başkanı Seçildi

Mustafakemalpaşa Organize Sanayi bölgesi’nin (MKP OSB) 9.Olağan Genel Kurul Toplantısı, 14 Mart 2018 Çarşamba günü MKP Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yapıldı. Seçimli genel kurulda 2017 yılı faaliyetleri aktarıldı ve 2018 yılı çalışma programı ile bütçesi kabul edildi. Tek listenin yer aldığı seçimde, Levent Kalın başkanlığında, Cevdet Çağal, Yusuf İyigüllü, İbrahim Etkeser ve Atalay Çetin oybirliğiyle yönetim kuruluna seçildiler. Yeni yönetim 4 yıl süreyle görev yapacak. Genel kurulda, yönetim kurulu yedek üyeliklerine Müjdat Çatkın, Ali Yılmaz, Fuat Aydın, Mustafa Dardağan ve Kazım Yüzgüllü, Denetim Kurulu asıl üyeliklerine Kasım Öztürk, M.Caner Dink, yedek üyeliklere Orhan Eraslan ve Demir Kamil Kantar, OSBÜK delegeliğine Levent Kalın, yedek delege olarak da Cevdet Çağal seçildiler. SANAYİCİLERE YATIRIM ÇAĞRISI
MKP OSB Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kalın genel kurulda yaptığı konuşmada, bölge ile ilgili bilgiler verdi. Bölgede tamamı tahsisli 61 sanayi parsel bulunduğunu belirten Kalın, “Bölgemizin genişlemesi amacıyla hazırlanan ilave imar planı onaylanmış yaklaşık 1.000 kişilik istihdam sağlayacak olan büyük bir yatırım için kamulaştırma süreci devam ediyor, Organize Sanayi Bölgesi olarak ödenmemiş borcumuzun bulunmamaktadır. Bölgemiz yatırımcılarından talebimiz, kendilerine tahsis edilen arsalarında bir an önce yatırıma başlamaları ve çalışan tesislerini büyütmeleridir” dedi. Kalın ayrıca, kendisi ve yönetim kuruluna gösterdikleri güvenden dolayı sanayicilere teşekkür etti.
2018 BÜTÇESİ 453,8 MİLYON LİRA
MKP OSB Bölge Müdürü Alaattin Üçok da genel kurulda 2017 yılı faaliyetleri ve 2018 yatırım programını anlattı. MKP OSB’nin 2017 yılı ayrıntılı bilançosu 14,5 milyon lira olarak gerçekleşirken, 2018 yılı tahmini bütçesi ise 45,8 milyon lira olarak kabul edildi. Bütçede elektrik giderleri 16,5, doğalgaz giderleri de 13,8 milyon lira ile paya sahip. Bütçede arazi alımı, kamulaştırma, proje ve imar planı giderleri olarak 10 milyon lira ödenek ayrıldı. Bütçenin gelir tarafında da elektrik satış gelirleri 16,6, doğalgaz satış gelirleri 14, arsa avans gelirleri 10 milyon liralık bir paya sahip.
http://www.dostmedya.com/haber/1123534266.jpg http://www.dostmedya.com/haber/645055510.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 15.03.2018 Saat: 12:52 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG