SODAM Çanakkale Deniz Zaferinin 103. Yılı Programı Yapıldı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

SODAM Çanakkale Deniz Zaferinin 103. Yılı Programı Yapıldı

SODAM Çanakkale Deniz Zaferinin 103. Yılı Programı Yapıldı

Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Merkezi (SODAM) Öğrencileri Tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferinin 103. Yılı Programı Yapıldı.
Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Merkezi (SODAM) Öğretmenleri ve Öğrencilerinin hazırlamış oldukları gösteriler Mustafakemalpaşa Belediye Düğün Salonunda sunuldu. Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan program da ilk olarak Kreş öğretmeni ve öğrencileri tarafından hazırlanan ‘Çanakkale Zaferi’ konulu gösteri sergilendi. Gösterinin ardından Çanakkale Gazisi Azman Dede’nin Çanakkale Savaşındaki anılarını anlattığı ve Çanakkale Zaferi konulu slayt gösterisi yapıldı. Daha sonra Tiyatro Kursu öğretmeni ve öğrencileri ‘Vatan Sağolsun’ tiyatro oyununu sergilediler. Tiyatro oyunundan sonra İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI konuşmalarını yaptı ve bu gösteriyi hazırlayan öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti. Bu etkinliklerle Roman Çocukların ruhsal ve bedensel gelişim ile yeteneklerinin ortaya çıkarılması sağlanarak, yeni beceriler kazandırılarak, sosyal birliktelik sağlanarak ve sosyal hayata entegrasyonları sağlanarak 2016 yılında faaliyete geçirilen SODAM’ ın kurulmasındaki hedeflere ulaşıldığı görüldü.
http://www.dostmedya.com/haber/1172973257.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1134623315.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1986071100.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 19.03.2018 Saat: 13:28 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG