Emekli Albay Ali Türkşen’in Söyleşisine Yoğun İlgi Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Emekli Albay Ali Türkşen’in Söyleşisine Yoğun İlgi

Emekli Albay Ali Türkşen’in Söyleşisine Yoğun İlgi... Kardak Kayalıklarına ilk çıkan Komandolardan biri olan Mustafakemalpaşalı Emekli Kurmay Albay Ali Türkşen, İyi Parti İlçe teşkilatının daveti üzerine ilçeye geldi.

Yunanistan ile Ülkemiz arasında 1996 yılında ciddi bir krizine neden olan Kardak Kayalıkları olayında kayalıklara ilk çıkan Türk SAT Komandoları arasında yer alan ve o günden sonra Kardak Kahramanı olarak anılan emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen, İyi Parti İlçe Teşkilatının düzenlediği bir söyleşi programı kapsamında doğduğu memleketi olan ilçemize gelerek söyleşide bulundu. Düzenlenen söyleşiye İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Abdullah Alagöz, İyi Parti İl Parti teşkilatı temsilcileri, İlçe Başkanı İhsan Keçeci, çok sayıda partili ve diğer parti temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. “İYİ PARTİNİN GÜCÜ ORTAYA ÇIKACAK”
Program öncesi kısa bir konuşma yapan Abdullah Alagöz, Meral Akşener liderliğinde
1 Nisan’dan sonra İyi Partinin gücünü herkesin göreceğini ve mücadelelerinin gerçek parlamenter sisteme geçene kadar süreceğini söyledi. Daha sonra kürsüye çıkan İyi Parti İlçe Başkanı İhsan Keçeci ise, 20 Ocak’ta kurulan İyi Parti ilçe teşkilatının yoluna emin adımlarla ilerlediğini ve mevcut iktidarın yanlış politikalarından duydukları rahatsızlıkları dile getirdi. Keçeci, “İyi Parti olarak Türkiye genelinde gösterecekleri başarının yanı sıra İlçe Belediyesine talip olduklarını ve kazanacaklarını söyledi. “FET֒CÜLER BİZE KUMPAS KURDU”
Kardak Kayalıkları kahramanı olarak anılan ve aslen 1965 Mustafakemalpaşa Orta mahalle doğumlu olan Emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen ise katılımcılarla yaptığı söyleşide ilçede geçirdiği çocukluk hayatından bahsetti. Daha sonra hayatının belirli kesitlerini paylaşan Türkşen, uzun süredir devleti ele geçirmeye çalışan ve o dönem “F tipi cemaat” olarak nitelendirilen oluşumun kendilerine kumpas kurduğunu anlattı. Türkşen, “Düzmece bir kurgu ile, dönemin Hakim ve Savcılarına suikast düzenlediğimiz yönünde bizi suçladılar. Farklı günler ve saatlerde üzerimize suçlar yıkılmaya çalışıldı. Oysa kast ettikleri gün ve saatte eğitimde ve Su Altı Komandosu olduğum için denizin altında olduğumu ispat etmeme rağmen 3,5 yıl ceza evinde yatırıldık. Daha sonra bu FETÖ denen belanın ne mal olduğu ortaya çıktı. En Başından beri dediğim tek şey var. Ben Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda yaşayan ve kendime sadece Ulu Önder’i örnek alan bir kişiyim. Bu durum bundan sonra da değişmeyecek” dedi. http://www.dostmedya.com/haber/415530422.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1839170704.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1101655787.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 26.03.2018 Saat: 11:33 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG