Bilgisayar Destekli Çizim Laboratuarı Açılışı Yapıldı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Bilgisayar Destekli Çizim Laboratuarı Açılışı Yapıldı

Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya Ve İç Mekan Tasarımı Alanı, sektör temsilcilerinin desteği ile bilgisayar destekli çizim laboratuarına kavuştu.

Mobilya ve iç mekan tasarımı sektörünün bilişim teknolojilerini kullanan yetişmiş eleman ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak okul yönetiminin yaptığı çalışmalara, başta Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu adına başkan İbrahim Drakman 8 adet, Sanayi Kooperatifi Yönetim Kurulu adına Başkan Şeref Erdoğan 1, sanayi esnaflarından Oktay Kul, Mehmet Çalışkan, Fettah Ankara 1”er adet Bilgisayar bağışları ile katkı sağladı.
4 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilen açılış programına, İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı, İlçe Milli eğitim Müdürü Mustafa Efe, sektörün temsilcileri, okul müdürü Kasım Kurun ve branş öğretmenleri katıldı.
Mustafa Masatlı tarafından gerçekleştirilen açılışta bir konuşma yapan okul müdürü Kasım Kurun, öncelikle katkı sağlayan tüm kişi ve kurumlara teşekkür etti. ‘İnsanlık tarihi kadar eski olan marangozluk mesleği, Ağaç işleri, mobilya gibi adlarla anılmış, günümüzde ise modern yaşam ve teknoloji değişimleri ile bu zanaatın ismi Mobilya ve İç Mekan Tasarımı adı ile eğitim ve öğretim verilerek devam etmektedir.
Mobilya ve İç Mekan Tasarım alanımıza kazandırılan bu laboratuarda öğrencilerimiz tasarımlarını bilgisayar ortamında yaparak ilçemizin ihtiyacı olan bilişim teknolojilerini kullanabilen mobilya imalat elemanı yetiştirmede önemli bir eksiği karşılayacaktır. Laboratuar sayesinde kazanılan bu değerler, sanayideki imalat sektörüne katkı sağlayacak, Mezun öğrencilerimizin kendi işletmelerini kurarak istihdama ve ülke ekonomisine de olumlu etkileri olacaktır.
Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanına, Bilgisayar Laboratuarı kurulmasını maddi manevi destek sağlayan Oda ve Sektör temsilcilerine, emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize, açılışımıza katılıp bizleri onurlandıran herkese çok teşekkür ediyorum’ dedi.
Katkı sağlayan kişi ve kuruluşlara plaket takdiminden sonra laboratuar hizmete açıldı.
http://www.dostmedya.com/haber/549804869.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1396011371.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1874304163.jpg http://www.dostmedya.com/haber/2133753159.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 05.04.2018 Saat: 11:54 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG