Tekin Uzkınay Hedeflerini Açıkladı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Tekin Uzkınay Hedeflerini Açıkladı

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Tekin Uzkınay ile gazetemizde yapılan sohbette ekibiyle birlikte yapacağı çalışmalarını ve hedeflerini açıkladı.

Tekin Uzkınay “7. Nisan Cumartesi günü Ticaret ve Sanayi Odamızı yönetecek ve temsil edecek arkadaşlarımızı seçeceğiz.
Odamız kurulduğundan bu yana birçok ağabeyimiz, arkadaşımız, kardeşimiz görev yaptı, hizmet etti. Hizmetlerinden dolayı hepsine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Biz de arkadaşlarımızla birlikte bu “bayrak yarışında” “Beyaz Liste” olarak sizin hizmetinize talip olduk. Hizmet Bayrağını sizlerin desteği ile devralıp, aşağıda belirttiğimiz program ve projelerimizi birlikte hayata geçireceğiz.
* Odamız sadece aidat alan bir kurum değil, tüm üyelerine EŞİT VE ADİL HİZMET veren bir kurum olacaktır.
* Mustafakemalpaşa ekonomisinde ÖNCÜ, YOL GÖSTERİCİ ve YARDIMCI bir misyona sahip olacaktır.
* Üyelerimizin güçlenmesi, gelişmesi için odamızın tüm imkanları seferber edilecektir.
* Üyelerimizin işlerini geliştirerek Milli pazarda rekabet güçlerini arttırmalarına destek olacağız.
* DEVLET TEŞVİKLERİNDEN üyelerimizin zamanında ve doğru şekilde bilgilenmesi için her türlü mevzuat desteği uzmanlar tarafından verilecektir.
* Odamızda GÜMRÜK ve İHRACAT MASASI kuracağız. Mevzuata hâkim ve yabancı dil bilen personel istihdam edeceğiz. Uluslararası pazarlarda iş yapan veya yapmak isteyen üyelerimize danışmanlık hizmeti vereceğiz.
* Ulusal ve Uluslararası fuarlarda iş yapmak isteyen üyelerimiz TEŞVİK EDİLECEKTİR.
* İlçemiz ekonomisinin ve üyelerimizin pazarlama kabiliyetini arttırmak amacıyla, ilçemizde eksikliği hissedilen “FUAR ORGANİZASYONU” için fizibilite çalışmaları yapacağız.
* Büyüyen, gelişen ve kapasitelerini arttıran üyelerimiz için KÜÇÜK ve ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ SİTESİ kurulmasını gündeme alacağız. Sizlerle birlikte karar vereceğiz.
* Üyelerimizin bilgilerini arttırmak amacıyla periyodik olarak “satış, pazarlama, finans, üretim v.b” konularda periyodik olarak, uzmanların ders vereceği eğitim seminerleri düzenleyeceğiz.
* İlçemizdeki diğer ekonomi ile ilgili kuruluşlarla (OSB, Ticaret Borsası, Esnaf Odaları, Ziraat Odası, Küçük Sanayi Sitesi) ve ilgili kamu kurumları ile birlikte “MUSTAFAKEMALPAŞA EKONOMİK KONSEYİ” ini oluşturacağız.
Değerli üyelerimiz; Yukarıda açıkladığımız programımız doğrultusunda hep birlikte daha organize ve daha verimli bir ekonomi için desteğinizi bekliyoruz.
“BEYAZ LİSTE” olarak “Genç ve tecrübeli ekibimizle,güçlü Mustafakemalpaşa için,hep birlikte el ele” diyor;seçimlerimizin odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.”dedi
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 06.04.2018 Saat: 13:15 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG