BURSAHED Hatıra Ormanına Bakım yaptı. Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

BURSAHED Hatıra Ormanına Bakım yaptı.

Bursa Aile Hekimliği Derneği ilçemiz Hisaraltı Mahallesinde 1 sene önce kurdukları Hatıra Ormanına bakım yapmaya geldiler.

Piknik havası içinde geçen etkinlikten sonra üyeler Tümbüldek Kaplıcaları ve Suuçtu Şelalesini ziyaret ettiler.
Dernek Genel Sekreteri Dr.Özlem SEZEN bu ormanı kurma konusunda kendilerine yardımcı olan Mustafakemalpaşa Orman İşletmesi yetkililerine teşekkür ettiklerini ifade ederek; 26,03,2017 Pazar günü gerçekleştirdiğimiz hatıra ormanı ağaç dikim etkinliğimize, bu senede bakım etkinliği ile katkıda bulunduk. Bursa Aile Hekimliği Derneği (BURSAHED) birinci basamak hizmeti veren ve ilk görevi koruyucu hekimlik olan Aile Hekimlerinin kurduğu bir dernektir. Sağlığı bir bütün olarak gören hekimler olarak doğayı da korumak gerektiğine inanıyoruz. Doğanın bize ihtiyacı yok ancak bizlerin doğaya ihtiyacı var düşüncesi ile Derneğimizin Sosyal projeler komisyonunu tarafından hatıra ormanı kampanyası düzenlemiştik. Kampanya ile toplanan bağışlarla oluşturulan Hatıra ormanının ağaçlarına bugün derneğimiz üyelerince gerekli bakımları yapıldı. BURSAHED üyeleri ve gönüllüleri olarak ailelerimiz ile birlikte piknik havasında ağaç bakımı yaptık. İlimizde hizmet veren doktorlar olarak hem ailece güzel bir gün geçirdik hem de ilimizde kalıcı ve faydalı bir hizmet daha yapmanın huzurunu yaşadık. Bu imkanı bize sağlayan Mustafakemalpaşa Orman İşletmesi yetkililerine çok teşekkür ediyoruz.’ Dedi.
http://www.dostmedya.com/haber/1179884241.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1444092272.jpg http://www.dostmedya.com/haber/2033809361.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 02.05.2018 Saat: 17:27 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG