Başkan Kurtulan’dan TSO’da birlik mesajı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Başkan Kurtulan’dan TSO’da birlik mesajı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, meclis üyeleri ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetimini ziyaret etti.

Nisan ayında yapılan kongrede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na seçilen Tekin Uzkınay ve TSO Meclis Başkanı İbrahim Dırakman ile TSO yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Sadi Kurtulan, iş ve ticaret dünyası ile birlik içinde olarak Mustafakemalpaşa’nın üretim değerlerine katkı vermeye devam edeceklerini söyledi. Ortak payda vurgusu TSO’nun Mustafakemalpaşa’nın en büyük sivil toplum teşkilatlarından biri olduğunu belirten Belediye Başkanı Sadi kurtulan; “ İş ve ticaret hayatına yön veren TSO’lar bulundukları bölgenin öncü dinamik gücüdür. Bizim ortak paydamız yaşadığımız şehirdir. Artık büyük ölçekli üretime geçen bir Mustafakemalpaşa var. Güçlü bir iletişim ve sorunlara müşterek çözüm arayışı ile aşamayacağımız engel yok. Yeter ki birlikte hareket edelim. Mustafakemalpaşa’da ekonomik verilerin iyi olması ve gelişimde süreklilik sağlanması için TSO ile ortak projeler üretmeye hazırız. 2009’da göreve geldiğimizde Ticaret Odası bizden yan taraftaki araziyi istedi. O gün hiç düşünmeden 1 TL bedelle bunu verdik. Ticaret Odası Mustafakemalpaşa’nın lokomotif gücüdür. Biz bu lokomotife yardımcı olmak zorundayız. Hiçbirimiz hepimiz kadar güçlü değiliz. Yeni yönetime hayırlı görevler diliyorum ” dedi. ‘TSO öncü olacak’ Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Sadi Kurtulan ve meclis üyelerine teşekkür eden TSO Başkanı Tekin Uzkınay ise yeni dönemde şehrin ekonomisinde öncü, yol gösterici ve yardımcı bir misyona sahip olacaklarını kaydetti.
Uzkınay; “ Genç ve tecrübeli ekibimizle güçlü bir Mustafakemalpaşa için yola çıktık. Birlik ve beraberlik içinde olursak daha üst noktalara geleceğimizin inancı içerisindeyiz. Eşit ve adil bir hizmet anlayışıyla, tüm kurumlarla iletişim halinde olarak görevimizi yapacağız ” dedi.
TSO Meclis Başkanı İbrahim Dırakman da konuşmasında, yeni yönetim ve meclisin, TSO’nun marka değerini yüksek noktalara taşıyacak kabiliyette olduğunu belirterek, Mustafakemalpaşa’nın üretim ve istihdam gibi alanlarda ulusal pazar içinde daha fazla paya sahip olması için gayret göstereceklerini kaydetti.

http://www.dostmedya.com/haber/928557361.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1305940162.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 09.05.2018 Saat: 12:24 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG