DynED Programında İl Birincisi Oldu Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

DynED Programında İl Birincisi Oldu

Günümüzde geliştirilmiş en kaliteli dil eğitim programlarından biri olan ve ilçede de aktif bir şekilde kullanılan DynED programının il biricisi Mustafakemalpaşa’dan çıktı.

Dinamik Eğitim anlamına gelen DynEd Dil eğitim programı, bilgiayar temelli bir dil eğitim sürecini içeriyor. İlçemiz okullarında da aktif bir şekilde kullanılan ve öğrencilere dinleyerek, konuşarak ve sesini kaydederek İngilizce öğrenme ve kullanma imkânı sunan program dil öğrenimini kolaylaştırıyor. Programda kullanılan puanlama sisteminde öğrencinin çalışma düzeyine göre +12 ile -12 arasında puanlama veriliyor. Bu puanlama sistemine göre, İlçemizde programı aktif kullanan okullardan biri olan Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin 10’ncu sınıf öğrencisi Tuğçenur Demir, öğretmeni Figen Yücel’in danışmanlığında 161 saat çalışarak tam puan olan +12 puana ulaşarak DynEd programında İl birincisi olmayı başardı. Önemli bir başarı elde Tuğçenur Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe tarafından makamında konuk edildi. Mustafa Efe, başarılı öğrenciyi tebrik ederek kendisin hediyeler takdim etti. Efe yaptığı kısa açıklamada, “Tuğçenur son derece önemli bir başarı elde etmiştir. Öğrencimizin başarısında emeği geçen başta danışman öğretmeni Figen Yücel olmak üzere, okul müdürü Bedrettin Katmer’e ve DynEd ilçe temsilcisi Bilgen İyisoy’a teşekkür etti.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 01.06.2018 Saat: 13:51 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG