Madeni Eşya Esnaf Sanatkârları Esnaf Odası Geleneksel İftarı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Madeni Eşya Esnaf Sanatkârları Esnaf Odası Geleneksel İftarı

Madeni Eşya Esnaf Sanatkârları Esnaf Odası, 1 Haziran 2018 Cuma günü Yunus Tesislerinde üyelerine iftar yemeği verdi.

İftara katılanlar arasında Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı, BESOB Başkan yardımcısı Hasan TOPÇU, Halk Bankası Müdürü Mehmet Ergene, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkınay, Ticaret Borsası başkanı Sadettin Akkoyunlu, Tat Gıda Karacabey İşletme Müdürü Aytekin Ergün, İyi Parti İlçe Başkanı İhsan Keçeci, Ak Parti, MHP yönetim kurulu üyeleri, Sadet Partisi Milletvekili Adayı Burak Çelik, Daire Müdürleri, Tatkavaklı Esnaf Kefalet Kredi Kop. Başkanı Hüseyin Tunçer, Oda başkanları, Madeni Eşya Esnaf Sanatkârları Esnafları Odası Başkanı Önder Aydın ve yönetimi katıldı. Aydın iftarda yaptığı konuşmada “Odamızın düzenlemiş olduğu Geleneksel İftar Programında sizlerle bir arada olmaktan büyük şeref duyuyoruz. Hoş geldiniz şeref verdiniz. Ramazan ayı toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların güçlendiği bir aydır. İnşallah Cenab-ı Allah, tuttuğumuz oruçları,yaptığımız duaları ve hayırları kabul eder. Esnaflık dürüstlüğün, sevginin, dostluğun, hoşgörünün, bilginin, birliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerini yıllarca sergilemiş, işçinin, üretenin, helal kazancın, dürüstlüğün simgesi olmuştur.”dedi   İlçe kaymakamı Mustafa Masatlı ise konuşmasında “Esnaf bir ailenin çocuğu olarak sizlerin masasına oturmaktan ve sizinle birlikte birkaç lokma yemekten mutluluk duyuyorum. Türkiye’nin kendi ayaklarının üzerinde duran büyük bir ekonomi olmasını devamlı surette engellemişlerdir. Son yıllarda gezi olayları ile başlatılan karanlık süreçler başarılı olamayan bu şer odakları milli iradeyi ortadan kaldırmayı ve ülkemizi parçalamayı amaçlayan hain çevreler darbe girişiminde bulunmuşlar, bunda da başarılı olamayınca ekonomik olarak ülkemizi köşeye sıkıştırmaya çalışmaktadırlar. Dolayısıyla gelişmekte olan ve dünyanın 17. ekonomisi haline gelen Türkiye’yi bugün ekonomik olarak yıkmaya çalışmaktadırlar. Bir ülkenin ekonomik olarak kalkınabilmesi ve büyümesini devam ettirebilmesi, ithal ettiğinden çok daha fazlasını İhraç edebildiğinde olduğunu, eğer ithalatınız ihracatınızdan fazla ise; o zaman cari açık meydana geldiğini, bu durumda ülkemizdeki parada, yabancı ülkelere doğru bir akış olur. Buda milli paramızın değer kaybetmesine yol açar. Tam tersi İhracatımız, ithalatımızdan fazla olursa bu durumda ülkemize para girişi fazlalaşacağından, hem milli paramızın değeri artar, hem de ülkemizin istihdam ve refah seviyesi yükselir.”dedi Madeni Eşya Esnaf Sanatkârları Esnaf odasının tertiplediği Uygulamalı Girişimcilik Kursu, Devletten hibe ve destek alacakların sertifika alamaya hak kazananlara sertifikaları verilerek gece sona erdi. http://www.dostmedya.com/haber/392838604.jpgBu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 04.06.2018 Saat: 17:47 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG