Ak Parti İlçe Teşkilatından Teşekkür Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Ak Parti İlçe Teşkilatından Teşekkür

Ak Parti İlçe Yönetimi, 24 Haziran Başkanlık sistemi ve Milletvekilliği seçimlerini değerlendirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Seçimlerle ilgili değerlendirmeler yapan Ak Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Kanar, teşekkür açıklamasında şu ifadelerde bulundu.
“Bu kadar kısa bir zaman içerisinde, bu kadar yeni bir teşkilatla, özveriyle çalıştık,
Tüm halkımıza teşekkür etmem lazım, Allah Razı olsun, bizi bağırlarına bastılar, bizlere teveccüh gösterdiler. Tabii ki bu teveccühün belirli sorumluluğu, belirli bir karşılığı olması lazım. Kısa bir süre önce göreve gelmemize rağmen bir şeyler yapmışız ki; halkımız teveccüh göstermeye devam etti. Ben bu halkımızla, ilçemizle gurur duyuyorum. Bu güzel bir teveccüh ve bizde buna karşılık İnşallah daha çok çalışıp bu teveccühe layık olmaya çalışacağız.
Yeni yönetimle birlikte, birlik ve beraberliğimiz daha da arttı. Parti yönetimine bu durum daha bir heyecan kattı ve bu seçimlerde hep birlikte, elele kardeşlik duyguları içerisinde herkes çok çalıştı. Dolayısıyla, hem partim, hem teşkilatım adına hemde ilçem adına çok sevindirici gelişmeler yaşandı ve bu güzel sonuç ortaya çıktı.
Bu süreçte başta bize her türlü desteği veren Başbakan Yardımcımız Sayın Hakan Çavuşoğlu’na teşekkür etmek istiyorum. Allah Razı olsun, her istediğimizi anında eksiksiz yerine getirdi. Sanki bir Mustafakemalpaşalı gibi ilçemiz adına çok çalıştı. İlçemizdeki bu sonuçlarda büyük pay sahibi oldu. Anında ürettiği çözümlerle hem bizlere yardımcı oldu, hemde bizleri gururlandırdı. Yine aynı şekilde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş ve İlçe Belediyemiz ile birlikte uyum içerisinde çalıştık. Sağolsunlar her birim kendi payına düşen sorumluluğu eksiksiz yerine getirdi ve buda bize ilçede başarıyı getirdi. Her kademede birlik beraberlik olunca, halkımız bunu değerlendirdi ve hem Ak Partiye, hemde dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a rekor bir oyla teveccüh gösterdi. Dolayısıyla yaptıkları tüm katkılardan dolayı, kendim adına, teşkilatım adına ve camia adına kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak seçimlerin ardından, hemen çalışmalarımıza başladık. Zamanında olması gereken ama bazı hatalardan dolayı, başlanamayan yada başlanan ancak tamamlanamayan projeleri şu an ele alıyoruz. İnşallah onları da Allah’ın izniyle en kısa zamanda tamamlayacağız. Bu konularda bize gerek sosyal medyadan, gerek şahsen gelerek destek veren herkese teşekkür ediyorum. Destek vermeyenlerde biraz sabırlı olsunlar, özellikle sistem değişikliğinden sonra çok güzel şeyler olacağına inanıyorum. Prosedürler azaldıkça, yaptığımız işlerin çoğaldığını hep birlikte göreceğiz İnşallah. Bu vesileyle seçimlerde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah mahçup etmesin, durmak yok, yola devam diyorum.’ Dedi.
Mustafakemalpaşa Ak Parti Mustafakemalpaşa Gençlik Kolları Başkanı Alper Barut ise yaptığı değerlendirmesinde; ‘Başkanımız Sayın Mehmet Kanar, gerekli açıklamaları yaptı. Gerçekten herkes üzerine düşen sorumlulukları yerine getirdi. Yeni ve tecrübesiz bir yönetim olmamıza rağmen, ben değil, biz mantığıyla çalışıldığında nelerin başarılabildiğini, herkese gösterdik. Teşkilatımızla birlikte çok aktif bir şekilde çalıştık. Geçtiğimiz referandumda Hayır diyen İlçe, referandumun üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen, Türkiye ortalamasının üzerinde rekor bir oyla bizlere teveccüh gösterdi. Bizlerde bu teveccühe layık olmaya çalışacağız. Başkanımın da belirttiği gibi seçimlerin hemen ardından çalışmalarımıza başladık. Gençlerle ilgili projelerimiz var, seçim dolayısıyla gerçekleştiremediğimiz projelerimizde var. Türkiye gündemi seçime kilitlenince, mecburen bazı projelerimizi bir miktar bekletip, seçimlere odaklandık. Seçimlerin bitmesi, halkımızın teveccühüyle bu seçimlerden alnımızın Akıyla çıkmamızla birlikte çalışmalarımıza başlıyoruz. Rabbim Utandırmasın, Ak Gençlik olarak Durmak yok, yola devam diyoruz.’
Ak Parti Mustafakemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Fatma Kocaman ise yaptığı değerlendirmesinde; ‘AK Parti Kadın Kolları siyasi tecrübe kazandıran, geliştiren, halkla bir arada olmayı ve siyaseti öğreten bir okul işlevi görmektedir. Ak Parti; Kadın politikaları üretebilen, Kadınlara katma değer sağlayan bir partidir. Demek ki, halkımızda bunun farkında ki; Ak Partiye olan teveccühleri her geçen gün büyüyor. Halkımızın teveccühleri sayesinde Dünya Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı rekor bir oyla Türkiyenin ilk Başkanı seçtiğimiz gibi, aynı zamanda Bursadan iki kadın milletvekilini meclise sokmanın haklı gururu içerisindeyiz. Bu vesileyle partim, teşkilatım ve kendi adıma emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’ Dedi.   Haber-Foto: Kubilay Güngen http://www.dostmedya.com/haber/113005218.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 26.06.2018 Saat: 17:42 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


mustafakemalpaşa haber