YKS Sınavları İlçede Sorunsuz Tamamlandı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

YKS Sınavları İlçede Sorunsuz Tamamlandı

YKS Sınavları İlçede Sorunsuz Tamamlandı

Mustafakemalpaşa’da, hem ilçe öğrencileri hem de Karacabey ve Susurluklu öğrenciler 30 Haziran 2018 Cumartesi ve Pazar günü sınava girdi. İlçedeki hazırlanan bir çok okulda öğrenciler, gelecekleri için en önemli adımlardan biri olan sınavda ter döktü. YÖK tarafından geçtiğimiz 2016 yılında sınav merkezi olarak belirlenen İlçemizde YKS sınavları hafta sonunda sorunsuz tamamlandı. 3 yıl önce ilçeden sabah çok erken saatlerde yola çıkarak Bursa merkez okullarında sınava giren öğrenciler son iki yıldır bu sorunu yaşamıyor. Aynı zamanda yine Bursa merkeze gitmek zorunda olan Karacabeyli öğrenciler ile birlikte Balıkesir merkeze gitmek zorunda kalan Susurluklu öğrenciler de Mustafakemalpaşa’da sınava girerek yol çilesinden kurtuldu. İlçede belirlenen okulların önlerinde araç yoğunlukları yaşanırken, kural gereği aileler okul bahçelerine alınmadı. Heyecanları gözlerinden okunan aileler de çocuklarıyla birlikte okul önlerinde adeta ter döktü. Susurluk ve Karacabey’den gelen aileler, Mustafakemalpaşa’nın sınav merkezi olarak belirlenmesinin çok isabetli bir karar olduğunu ve zaten sınav stresi yaşayan çocuklarının yol çilesi çekmekten kurtulduğunu belirtti.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 03.07.2018 Saat: 11:26 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


mustafakemalpaşa haber