Ana Sayfa Genel 17 Ağustos 2018 3 Görüntüleme

Ak Vekillerden Mustafakemalpaşalılara Teşekkür

AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından hazırlanan istişare ve teşekkür turu ziyaret programları kapsamında ilçeye gelen TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Bakan Hakan Çavuşoğlu ve Bursa Milletvekilleri, Belediye düğün salonunda bir araya geldiği Partili ve vatandaşlara gösterdikleri teveccüh için teşekkür etti. Düzenlenen programa Çavuşoğlu’nun yanı sıra, AK Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, Atilla Ödünç, Müfit Aydın, Refik Özen ve Zafer Işık’ın yanı sıra Belediye Başkanı Sadi Kurtulan da katıldı. Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar’ın açılış konuşmasını yaptığı programa çok sayıda partili ve vatandaş da katıldı.
BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
Kanar konuşmasında, “Ak Davamıza gönül veren siz değerli Mustafakemalpaşalılara teşekkür ediyorum. Bırakın yollar geç yapılsın, bırakın kavşakların yapımı geciksin. Bütün bunlar eninde sonunda olacak işlerdir ama Söz konusu vatan ise birlik olmak şart. Bunu idrak etmek lazım. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olmasını temenni ederek tüm Ak Parti kurmaylarımıza hoş geldiniz diyorum” dedi.
”SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUAT”
Salona konuşan Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ise, “Ülkemiz için Memleketimiz için yaptıklarımız ortada, yapacaklarımız ise belli. Millet olarak taşıdığımız birlik ruhunu sürdüreceğiz. Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Bu ruhla önümüze bakacağız. Ülkemizin 2013 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.
“DÜNYA’NIN EN BÜYÜK PARTİSİYİZ”
Burada bir konuşma yapan TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Çavuşoğlu, 24 Haziran seçimlerinde milletin karşısına projelerle çıktıklarını belirterek, rakiplerinin tamamının ise eskiye dönmeyi vad ederek seçime girdiğini ifade etti. Çavuşoğlu, “Seçim sonucuyla sistem tartışması da sona ermiş oldu. Önümüzde artık yeni bir dönem var.” değerlendirmesini yaptı.
Katılımın yüzde 87 olduğu seçimlerin şeffaf biçimde gerçekleştirildiğini anlatan ve üye sayısı 11 Milyona ulaşan AK Parti’nin dünyanın en büyük partisi olduğunu belirten Çavuşoğlu, “Ülkemiz üzerinde oynanan tüm bu kirli oyunlara rağmen Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ve Milletimizin birlik ve beraberliği ile Türkiye hızlı yükselişini sürdürecek ve Dünya’da hak ettiği konuma en kısa sürede gelecek. Endişe edilecek hiç bir şey yok. Devletin tüm kademeleri her türlü kirli oyuna karşı hazır ve çalışmalarını yapıyor. Birçok ülkeden de Türkiye’yi destekleyen önemli mesajlar geliyor. Bu ekonomik savaşı da kazanacağız. Önümüze bakmayı sürdüreceğiz” dedi.
İSTİŞARE VE TEŞEKKÜR
Salonda konuşan ve ziyaretlerle ilgili değerlendirme yapan AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, yeni seçilen Bursa Milletvekilleri ile birlikte bir dizi ziyaret yaptıklarını söyledi. Ziyarette Bursa ve Mustafakemalpaşa’nın sorunları ve çözüm yolları hakkında istişareler gerçekleştireceklerini dile getiren Salman, “Ülkemizi topla tüfekle yıkamayacağını bilen bazı kesimler bizi ekonomik bir savaşla sınamak istiyor ama yine emellerine ulaşamayacaklar. Bu milletin birlik ve beraberliği olduğu müddetçe bunu başarmalarına imkan yok. Diğer yandan Ak Parti’mizin kuruluşunun 17’nci yılını kutluyoruz. Bu kutlu davada daha nice başarılı yıllar geçirmeyi ümit ediyorum” dedi. Bursa Milletvekilleri ise tek tek söz alarak, 24 Haziran seçimlerinde yine Ak Partinin yanında duran Mustafakemalpaşalılara teşekkür ettiler.
“NE SAVAŞLAR KAZANDIK”
Salona bir konuşma yapan Efkan Ala ise, Ak Parti kadrolarının 16 yıldan bu yana neleri başardığını hatırlatarak, “Şöyle hafızalarınızı bir tazeleyin. Bu Ülkede Hükümet batırıp Hükümet deviren kesimlere karşı mücadele ettik. Nice ekonomik ve psikolojik savaşlar kazandık, Darbe girişimlerini hep birlikte püskürttük, Bundan sonra da aynı mücadeleyi göstermeyi sürdüreceğiz. Bizi öyle kur dalgalanmalarıyla yıkacaklarını sanıyorlar. Bu bir ekonomik kriz değildir. Bizim Ülke ekonomimizde en ufak bir sapma sarsılma asla yoktur” dedi.
HİZMETLERE DESTEK SÖZÜ
Daha sonra Belediye Hizmet Binasına geçen Bakan ve Milletvekilleri, burada Başkan Kurtulan’ın yaptığı hizmet sunumunu dinledi. Başkan Kurulan Ak Kurmaylardan hizmetler için destek istedi. Bakan ve Milletvekilleri ise hizmetlere destek vereceklerini ve takipçisi olacaklarının sözünü verdi.
http://www.dostmedya.com/haber/1214860020.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/2032912751.jpg

Yorumlar

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir