Ana Sayfa Genel 20 Eylül 2018 1 Görüntüleme

Yücel Kaydı Konseri Coşturdu

Havaların düzelmesi ile ertelenen Yücel kaydı konseri 16/Eylül/2018 Pazar gece saat 21.00 de Adnan Menderes Meydanında geçekleştirildi.
Şef Yücel Kaydı sahneye; Bağlamada İshak Burak Tekin, Celal Çam, Ud. Serkan Kırışman, Keman Nadi Hatipoğlu, Kanun Şerif Göçmez, Neylerde, Mustafa Karakaş ve Mahmut Karataş, Ritim sazda Hakan Pekdemek ile sahneye Sekiz Saz ve Ali Osman Eren, Mahmut Boykız, Murat Kurt, Mehmet Şen, Nusret Ceylan, Sümer Altuğ, Vedat Kurt, Bahar Turan, Hilal Tekin, Reyhan Erbaşı, Şengül Ündar, Yelda Doğan dan dan oluşan On iki Koro elemanı ile çıktı.
Adnan Menderes meydanında kalabalık davetli grubu karşısında günün sevilen parçaları ile dinleyenlere çok güzel anlar yaşatan ve söylediği solo şarkılar ile Yücel Kaydı ve korosu iki saat boyunca meydanı dolduran tüm dinleyicileri coşturdular.
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Şef Yücel Kaydı ve ekibine çiçek takdim ederek Bizlere bu güzel geceyi yaşatan sizlere Adnan Menderes Meydanını dolduran tüm dinleyiciler adına bir kez daha teşekkür eder başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim dedi.
http://www.dostmedya.com/haber/314988873.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/2051222284.jpg

Haber-Foto:Çetin Güler

Yorumlar

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir