Zafer Beyaz Ülkemizi Türkmenistan’da Temsil Ediyor Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Zafer Beyaz Ülkemizi Türkmenistan’da Temsil Ediyor

Bu yıl 55. si gerçekleştirilen Asya Pasifik Yayıncılar Birliği (ABU) Genel Kurulunda ülkemizi temsil etmek için Zafer Beyaz Türkmenistan’a gitti

Dünyanın en büyük yayın birliklerinden biri olan ve Türkiye’den Samoa’ya, Rusya’dan Yeni Zelanda’ya uzanan 69 ülkeden 281 üyesiyle dünya nüfusunun yarısından fazlasına hizmet sunan ABU (Asia Pasific Broadcasting Union- Asya Pasifik Yayın Birliği) 55. genel kurulunu Türkmenistan’da gerçekleştiriyor.
Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği Başkanı (RATEM) Yusuf Gürsoy, Başkan Yardımcıları Zafer Beyaz ve Murat Duran 55. gerçekleştirilecek olan ABU Genel Kurulunda hem RATEM’i, hemde Ülkemizi temsil ediyorlar.
Aşkaabat’ta 4 gün boyunca sürecek etkinlikler boyunca heyet, 69 ülkeyle birlikte seminerlere katılacak.
ABU Genel Kurulu ile bağlantılı toplantıların ülkemizin tanıtılması, kamu yayıncılığı alanında farklı ülke uygulamalarının öğrenilip değerlendirilmesi, karşılıklı bilgi, fikir ve tecrübe alışverişinde bulunabilmesi ve aynı birlik üyesi ülke temsilcilerinin birbirlerini tanıyarak kurum ve kuruluşlar arasındaki ilişkinin arttırılıp güçlendirilmesine önemli katkılar sağlaması bekleniyor.
ASYA-PASİFİK YAYIN BİRLİĞİ
1964 yılında kurulan Asya-Pasifik Yayın Birliği, Asya-Pasifik bölgesinde yayıncılığı geliştirmeyi, bölgedeki yayın kuruluşlarının ortak çıkarlarını geliştirmeyi ve yayıncılık alanında uluslararası ve bölgesel işbirliğini güçlendirmeyi hedefleyen ve kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur. Bölgenin en batısında Türkiye, doğusunda Samoa, kuzeyinde Rusya ve güneyinde Yeni Zelanda yer almaktadır. Yaklaşık 3,5 milyar izleyiciye hitap eden ve halen toplam 68 ülke ve özerk bölgeden 275’ten fazla üyesi olan birliğin genel merkezi Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da bulunmaktadır.
http://www.dostmedya.com/haber/309073092.jpg http://www.dostmedya.com/haber/115902967.jpg http://www.dostmedya.com/haber/485600079.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 01.10.2018 Saat: 14:51 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


radyo dinle mustafakemalpaşa haber