Ana Sayfa Genel 6 Ekim 2018 17:13

Milliyetçi Hareket Partisi Yeni yönetim kurulundan basına kahvaltı

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nebih Algan basın mensuplarına şu açıklamalarda bulundu. ‘ İlçemizde Cumhurbaşkanlığı Ve Millet Vekilliği seçimlerinde vatandaşların bizlere gönlünü açtığını yerel seçimlerde daha çok çalışmamız gerektiğini zira emanetin artık ehline yani bizlere verilebileceğini beyan etmektedir. Genel merkezimizin taktirleriyle Mustafakemalpaşa’da herkesimi kucaklayan,donanımlı, tecrübeli, bir kadro oluşturduk Mustafakemalpaşa’nın bu güne kadar görmediği bir ilçe teşkilatı var yönetici arkadaşlarımın her birine ayrı ayrı güveniyor ve inanıyorum.’
Yerel seçimlerde milliyetçi hareket partisini şaha kaldıracak ilçe halkını kucaklayacak ilçenin sorunlarına kalıcı çözümler sunacak kadrolar hazırdır diyerek basın mensuplarına yeni oluşturulan yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Daha sonra bir gazetecinin (bir zamanlar Bursanın ikinci büyük ilçesiydik şimdi ise Kestel ile sonunculuğu paylaşıyoruz nasıl tekrar eski halimize döneriz sorusu üzerine) Algan ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım hiçbir menfaat gözetmeden sadece ilçemizin menfaatleri için çalışacağız Milliyetçi Hareket Partisi farkını göreceksiniz. Diye cevap verdi.
Tanıtım Kahvaltısına Katılan İlçe Meclis Üyeleri Mahmut Gök, Oktay Kul, Arzu Yıldırım da katıldı. Yönetim kurulu üyelerinin tek tek kendilerini tanıtmasından sonra söz alan Mahmut Gök ilçemizin bursa belediye meclisinde lobisi olmadığı için hiçbir imkanlarından yararlanamadığını Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa Belediyesinin alındığında farklılık yaratacağımızı göreceksiniz dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Yeni Yönetimi kahvaltıya katılan basın mensuplarına teşekkür ettikten sonra, toplantılarına devam etti.
http://www.dostmedya.com/haber/1668748563.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/21252094.jpg

Yorumlar

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir