İl Milli Eğitim Müdüründen İlçeye Ziyaret Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

İl Milli Eğitim Müdüründen İlçeye Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, 10 Ekim Çarşamba günü Mustafakemalpaşa’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Öğretmenevinde düzenlenen Bursa merkez ve ilçeleri öğretmenevi müdürleri toplantısına iştirak ederek programına başlayan İl Milli Eğittim Müdürü Dülger daha sonra Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Şube Müdürleri ve okul müdürleriyle bir toplantı yaptı. Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisiyle sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger konuşmasında; eğitimin bir süreç olduğu, eğitim çalışanlarından beklenenin de terakki olduğunu, bakanlığımızın her alanda, her seviyede tekâmül (olgunlaşma ) beklediğini, buna karşılık tekâmül sürecini doğru yönetebilmenin de her seviyedeki yöneticilerin üzerine sorumluluk yüklediğini ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: “ Bizlerin öğretmen olarak en önemli hedefi, öğrencilerimizi vatanına, milletine bağlı ahlaklı ve işini iyi yapan kişiler olarak yetiştirmektir. 15 Ekim tarihinde yeni bir vizyon belgesi açıklanacak ve okullarda okul müdürü yerine okul lideri kavramı daha ön plana çıkacaktır. Çalışma arkadaşlarımızla, velilerimizle, öğrencilerimizle iletişim çok önemlidir. Okullarda yöneticilerin tanınması kabul edilmişliğin bir göstergesidir. Bu nedenle, mutlaka velilerle sık sık görüşmeler yapmalıyız. İnsanlarla aramızda bağ kurmanın en basit ve en kolay yolu onlarla selamlaşmaktır. Öğrencilerimizle selamlaşarak onlarla aramızdaki iletişimi kuvvetlendirebiliriz. Bizler; hedefleri olan bireyler olarak, 2053-2071 Türkiye’sinin inşa edilmesinde önemli bir rol almak istiyorsak bu şu anda bizim sınıflarımızda okuyan öğrencilerin iyi eğitilmesi sayesinde olacaktır. Bu sebeple; bizim ülke olarak güçlü bir hayalimiz, güçlü bir hedefimiz var. Bu hedefe ulaşmak için çok çalışmalıyız.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen BUYÖN ve EPAS projeleri var. BUYÖN kapsamında yapılan atölye çalışmalarına katılmanın kişisel gelişime katkısı büyük olacaktır. Ayrıca Türkiye’de ilk defa ilimizde uygulanacak “Veri Madencisi Okullar” çalışması ile okullarımız da depolanan verilerle ileride oluşabilecek riskler önlenmeye çalışılacaktır.”
Toplantı bitiminde Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunda incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger ardından Halk Eğitim Merkezi Tezhib kursunu da ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürü, Belediye Başkanı Sayın Sadi Kurtulan ile öğretmenevinde görüştü ve İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı’yı da ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.
http://www.dostmedya.com/haber/1056124999.jpg http://www.dostmedya.com/haber/172241783.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1728711939.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 12.10.2018 Saat: 17:03 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG