İlçede Kapsayıcı Eğitim-Yönetici Eğitimi Kursu Başladı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

İlçede Kapsayıcı Eğitim-Yönetici Eğitimi Kursu Başladı

İlçede Kapsayıcı Eğitim-Yönetici Eğitimi Kursu Başladı

Milli Eğitim Bakanlığınca, UNICEF işbirliği ve Erciyes Üniversitesi koordinatörlüğünde, başta dezavantajlı çocuklar (özel eğitime muhtaç çocuklar, geçici koruma altındaki mülteci çocuklar, şiddete maruz kalmış çocuklar vb.) olmak üzere tüm çocuklara hizmet sunan eğitim personelinin kapasitesini güçlendirmeyi ve her çocuğun kaliteli kapsayıcı bir eğitime erişimini amaçlayan “Kapsayıcı Eğitim Öğretmen Eğitimi Modülü Geliştirilmesi” programı doğrultusunda kapsayıcı eğitime yönelik mesleki gelişim eğitim programlarının geliştirilmesiyle hazırlanan 10 (on) farklı eğitim modülünün yöneticilere etkili bir şekilde aktarılması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitici eğitimleri düzenleniyor.
Bu kapsamda; eğitici eğitimlerinin devamında ilçede görev yapan tüm yöneticilere 30 Ekim-02 Kasım 2018 tarihleri arasında Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde eğitim veriliyor.
İlçe okul ve kurumlarında görev yapan tüm yöneticilere yönelik olarak düzenlenen ve 40 saatlik, 4 gün sürecek kurs, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe’nin açış konuşmasıyla başladı. Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe etkinliğin uygulamasıyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:
“Bu faaliyet; UNİCEF desteğiyle Milli Eğitim Bakanlığı Hizmetiçi Eğitim Yönetmeliği doğrultusunda mahalli bir faaliyet olarak düzenlenmiştir. Eğitim Görevlisi olarak hizmetiçi eğitim alan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Başyardımcısı Ahmet Deniz görevlendirilmiştir. Kursiyerlerin başarı değerlendirmesi, katılımcıların performans değerlendirmesinin yanı sıra geliştirecekleri ürün dosyası ile yapılacaktır. Başarı olanlara kurs belgesi verilecektir. Bakanlığımızın düzenlemiş olduğu bu etkinliğin hayırlara vesile olmasını dilerim. Burada edineceğiniz deneyimleri okullarınızda en üst düzeyde kullanacağınıza olan inancım ile çalışmalarınızda başarılar dilerim.”
http://www.dostmedya.com/haber/1951526848.bmp http://www.dostmedya.com/haber/233299044.bmp
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 01.11.2018 Saat: 12:56 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG