MKP TSO ve MEYBEM İşbirliğiyle Taşıt Sınavı Düzenlendi Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

MKP TSO ve MEYBEM İşbirliğiyle Taşıt Sınavı Düzenlendi

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası ve MEYBEM işbirliğinde ikinci el motorlu kara taşıtları alım-satım danışmanı/sorumlusu sınavları düzenlendi.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB MEYBEM A.Ş. işbirliğinde 07-08 Kasım 2018 tarihlerinde toplam 48 adayın katılımıyla İkinci El Motorlu Kara Taşıtları Mesleki Yeterlilik sınavları düzenlendi.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı İbrahim ÖZMEN “İlçemizde faaliyet gösteren değerli üyelerimiz ve esnaflarımızdan bugüne kadar 100 kişi başvuru yapmış ilk etapta 48 kişi sınava girmişlerdir. Teorik ve uygulama olmak üzere iki aşamalı olarak yapılan sınav programlarında yazılı bölümünden %70, uygulama sınavından ise %80 ve üzeri alan katılımcılar Mesleki Yeterlilik Belgesini almaya hak kazanacaklar.” dedi.
İbrahim ÖZMEN konuşmasının devamında; “Üyelerimiz ve esnafımızın başka şehirlere gitmeden sınav işlemlerinin İlçemizde gerçekleştirebilmesi noktasında TOBB MEYBEM ile görüşülerek sınavların ilçemizde yapılmasını sağladık. Uygulama sınavları için işyerlerinin kapılarını açan Özmenler Traktör Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ve Şahin Galeri’ye içtenlikle teşekkürlerimi sunarım.” ifadelerini kullandı.
http://www.dostmedya.com/haber/773722237.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 08.11.2018 Saat: 11:29 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG