Çeltikçi'de eTwinning Sergisi Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Çeltikçi'de eTwinning Sergisi

Tarihim Kültürüm Mirasım ve Memleketimin Her Köşesi Cennet Projesi Kapsamında Sergi Açıldı.

Çeltikçi İlk ve Ortaokulu tarafından, eTwinning programı kapsamında "Tarihim, kültürüm, mirasım ve memleketimin her köşesi cennet projesi ”kapsamında yaşanılan yöredeki tarihi ve kültürel değerler sergilendi. Projenin sergi açılışı İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI ve davetlilerce yapıldı. Sergi açılışında Okul Müdürü Vedat ALPER ve İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI birer konuşma yaptı. Açılışa İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE, Projenin Okul Koordinatörü Cemile Muslu, Kurum Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Vatandaşlar katıldı.
Okul müdürü Vedat Alper konuşmasında şu açıklamalara yer verdi. 'eTwinning Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş bir topluluktur. eTwinning, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa’daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunmaktadır. Okulumuzda 13 farklı eTwinning projesi yürütülmektedir. Bu proje ile de öğrencilerimize ve yörede yaşayanlara tarihi ve kültürel mirasımızı koruyup sergileyerek farkındalık oluşturulmaktadır."
http://www.dostmedya.com/haber/1348636656.jpg http://www.dostmedya.com/haber/577447429.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1357708697.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 16.11.2018 Saat: 11:20 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG