Mustafakemalpaşa Kaymakamlığınca “Kalbine İyi Bak” Projesi Uygulanmaya Başlandı. Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Mustafakemalpaşa Kaymakamlığınca “Kalbine İyi Bak” Projesi Uygulanmaya Başlandı.

Mustafakemalpaşa Kaymakamlığınca “Kalbine İyi Bak” Projesi Uygulanmaya Başlandı.

Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa MASATLI’ nın verdiği bilgiye göre; Kalbine İyi Bak Projesi ile, Kalp yetersizliği hastalarının ilaçlarını içmelerini sağlamak, Kalp yetersizliği hastalarını hastalıkları konusunda bilinçlendirmek, hastaların hastaneye yatışlarının azaltılmasını sağlamak, risk altında olan kişilerin hastalıktan korunmaları için almaları gereken tedbirler hakkında bilgilendirilmelerini sağlanmak, ihtiyaç sahibi hastalara maddi destek sağlamak başlıca hedeflerimizdir. Bu hedefimizi sürdürülebilir bir şekilde gerçekleştirebilmek için Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı (Koordinasyon), Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi, Mustafakemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile işbirliği yapılmaktadır. Ciddi bir sağlık sorunu olan kalp yetersizliğinin tedavi sürecinde hastalara yardım etmek, onların önerilen ilacı kullanmalarına destek olarak bu zor süreçlerinde yanlarında olup tedavilerine katkı sağlamak için Kaymakamlık koordinasyonunda yapılan çalışmalar ile; - Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi tarafından Kalp yetersizliği olan 14 hasta tespit edilmiştir. - Belirlenen hastalara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Oneptus isimli ilacın alımı için nakdi yardım yapılmaktadır. - İlaçlarını kullanmayan hastaların ilaçlarını kullanmaları için bilgilendirilmeler yapılmaktadır. - İlçe halkına Kalp yetmezliği ile alakalı seminer düzenlenecektir.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 27.11.2018 Saat: 11:14 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 2
Toplam Oy: 1


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG