Hükümet Konağında Sıfır Atık Projesi Uygulanmaya Başladı. Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Hükümet Konağında Sıfır Atık Projesi Uygulanmaya Başladı.

Hükümet Konağında Sıfır Atık Projesi Uygulanmaya Başladı.

Sayın Cumhurbaşkanımızın Saygıdeğer Eşleri Emine ERDOĞAN Hanımefendinin himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde, sürdürülebilir kalkınma ilkeleri çerçevesinde atıkları kontrol altına almak, gelecek nesillere temiz ve gelişmiş bir Türkiye ile yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla, 26.09.2017 tarihinde Sıfır Atık Projesinin açılışı ile Türkiye'de uygulanmasının temeli atılmış olup 2018 tarihi itibarıyla ilimizdeki tüm kamu kurumlarında, uygulamaya geçirilmesi gerekmektedir. "Sıfır Atık", israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, oluşan atığın miktarının azaltılmasını, etkin toplama sisteminin kurulmasını, atıkların geri dönüştürülmesini kapsayan atık önleme yaklaşımı olarak tanımlanan bir hedeftir. Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı Hükümet Konağında hizmet veren 12 Kamu Kuruluşunun Kâğıt-Plastik-Cam- Metal ve Atık pil ayırım kutuları temin edilerek hem personelin hem de vatandaşların kolayca ulaşabileceği şekilde binamızın katlarına yerleştirilmiştir. Vatandaşlarımız ve kamu personelimiz de proje ve yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirilmiştir. 27 Kasım 2018 tarihi itibariyle Mustafakemalpaşa Hükümet Konağında Sıfır Atık Projesi uygulamaya konulmuştur.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 30.11.2018 Saat: 10:44 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG