OVAAZATLI VE TEPECİK ŞEHİT ALİ UZEL İLKOKUL/ORTAOKULLARINA ZİYARET Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

OVAAZATLI VE TEPECİK ŞEHİT ALİ UZEL İLKOKUL/ORTAOKULLARINA ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe okul ziyaretlerine devam ediyor.

29 Kasım 2018 Perşembe günü öğleden sonra önce Ovaazatlı İlkokulu/Ortaokulu´nu daha sonra da Tepecik Şehit Ali Uzel İlkokulu/Ortaokulu´nu ziyaret etti. Her iki okulda da anasınıflarına girdi. Sınıf ortamında ders işleyen öğrencilerle ilgilendi. Öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe konuşmasında:" 8. sınıflara yönelik LGS sınav tarihinin 1 Haziran 2018 olarak belirlendi, bu yıl sınav süresinin uzatıldı. Öğrencilerimiz açısından da iyi oldu. Ayrıca bakanlığımız tarafından LGS örnek soru kitapçıkları yayınlanmaya başladı, bunların sınavın yapılacağı tarih olan 1 Haziran 2019 tarihine kadar her ay yayınlanacak. Örnek soru kitapçıklarına Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü´nün web sitesinden erişilebilecek, bu soru örneklerinin öğrencilerimizce çözülmesi için mutlaka çalışma yapılması gerekiyor. Yeni LGS sınav formatının kitap okuma alışkanlığı olan öğrencileri daha avantajlı hale getirdi bu nedenle öğrencilerimizi kitap okumaya yönlendirmemiz ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmamız çok önemli." dedi. Öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diledi.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 04.12.2018 Saat: 12:57 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG