Gönül Elçilerimiz Çocuklarımızı Ziyaret Ediyor Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Gönül Elçilerimiz Çocuklarımızı Ziyaret Ediyor

Gönül Elçilerimiz Çocuklarımızı Ziyaret Ediyor

Gönül Elçilerimiz Çocuklarımızı Ziyaret Ediyor. Cumhurbaşkanımızın Saygıdeğer Eşleri Emine ERDOĞAN Hanımefendinin himayelerinde başlatılmışmış olan İlçemizde de 2015 yılından beri devam eden Gönül Elçileri Alt Projesi olan ‘Yetimi Güldür Ki Dünya Gülsün Projesi’ ile anne- baba eksikliği yaşayan çocuklarımıza Devletin sıcak yüzünü göstermek, diğer çocukların sahip olduğu imkânlara kavuşmalarını sağlamak, öksüz/yetim olmanın getirmiş olduğu dezavantajlı durumu biraz olsun hafifletmek, her daim onların yanlarında olduğumuzu hissetmelerini sağlamak amaçlanmaktadır. Bu amaçla, toplumumuzun dezavantajlı/kırılgan grupların birçok ihtiyacının karşılanması, insana hizmet için karşılık beklemeden emek veren Gönül Elçilerimiz ve Çalışma Grubumuz çocuklarımızı ziyaret etmeye devam etmektedir. İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI 'nın Eşi Esra MASATLI Hanımın yürütümünde Çalışma Ekibi ile birlikte İlçemiz Vıraca Mahallesi, Çırpan Mahallesi ve Hamidiye Mahallelerinde ikamet eden 3 ailemize ait 5 öksüz/yetim çocuğumuz ziyaret edilmiştir. Ziyareti yapılan anne/baba ve çocuklarımız ile birebir görüşülmüş ve çeşitli hediyeler verilerek çocuklarımız mutlu edilmeye çalışılmıştır. Yapılan görüşmelerde ailelerin genel ihtiyaçları, sağlık durumları, eğitim durumları ve beklentileri tespit edilerek ilgili Gönül Elçilerimize ve ilgili Kurumlara iletilerek ihtiyaçların çözümüne ve karşılanmasına yönelik çalışmalar başlamıştır.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 15.12.2018 Saat: 16:39 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG