Enflasyonla Top Yekün Mücadele Kampanyası Sürüyor Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Enflasyonla Top Yekün Mücadele Kampanyası Sürüyor

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkınay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kampanyaya destek veren Mesut Ertene’yi ziyaret etti.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkınay’ın çağrısıyla bir süre önce başlatılan, esnaf ve sanayicinin de destek olduğu Enflasyonla Top Yekün Mücadele kampanyasına bir destekte Güven Kasabı Ertene Sucukları sahibi Mesut Ertene’den geldi. Sektöründe bir ilki gerçekleştiren ve kasaplar arasında kampanyaya ilk ve tek destek olan Mesut Ertene’yi, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkınay, Başkan Yardımcısı İbrahim Özmen ve Yönetim Kurulu Üyesi Halim Yavuz ziyaret etti. Ziyarette, sektörün öncüleriden olan ve yine kampanyaya katılmakta öncülük eden Mesut Ertene’ye, desteği için teşekkür eden TSO Başkanı Özkınay şunları söyledi. ‘Fiyat istikrarı makro ekonominin durumunu yansıtan en önemli göstergelerden biridir. Türkiye 2002’den sonra mali ve siyasi istikrarla birlikte fiyat istikrarı konusunda da çarpıcı bir iyileşme elde etmiş, enflasyonun tek haneli seviyelere düşmesi sağlanmıştır. Artan enflasyon hem alım gücü düşen vatandaşlarımızı, hem de artan girdi maliyetleri ve faizler nedeniyle firmalarımızı olumsuz etkilemektedir. Tüm bu sıkıntıları aşmak için, Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın liderliğinde başlatılan Enflasyonla Mücadele Programını son derece önemli buluyor ve destekliyoruz. İnanıyorum ki, ilçemiz gereken fedakârlığı gösterip, ülkemiz ve milletimiz için başlatılan bu iktisadi mücadele de en ön cephede yer alacağız. Kamu ve özel sektör arasındaki bu güçlü koordinasyon ve istişareyle, içinden geçtiğimiz bu zorlu süreci de geride bırakacağız. Bu vesileyle sektöründe bir ilke imza atarak, kampanyamıza destek veren Mesut Ertene’ye desteklerinden ötürü Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi olarak teşekkür ediyoruz.’ Dedi.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 18.12.2018 Saat: 12:56 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG