Ezel Tuna, Yılın Fark Yaratan Öğretmeni Olarak Ankara’da Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Ezel Tuna, Yılın Fark Yaratan Öğretmeni Olarak Ankara’da

Mustakemalpaşa 14 Eylül İlkokulu, Okul Öncesi Öğretmeni Ezel TUNA Bursa’da yılın öğretmeni seçilerek ilimizi Ankara’da temsil etti.

Ezel TUNA sınıfında e-Twinning projesi kapsamında öğrencileri ile fidan dikme etkinliği, Minik TEMA uygulamaları ile çevre ve doğa eğitimi, uluslararası proje olan “zorbalık eğitimi” vb proje ve kültür etkinlikleri yaparak, öğrencileriyle çalışmalar gerçekleştirdi. Mustafakemalpaşa 14 Eylül İlkokulu adına Ulusal Kalite Ödülleri aldı. Uyguladığı projeler, yaptığı etkinlikler ve Education Gateway Europe, European Schoolnet Academy, Education Microsoft tan aldığı eğitimler Milli EğitimMüdürlüğü’nce değerlendirilerek, ‘Yılın Fark Yaratan Öğretmeni’ olarak Bursa’da seçildi. Ezel TUNA Ankara’ya giderek, 24 Kasım Öğretmenler Gününde Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Binali Yıldırım tarafından kabul edildi. Yaptığı projeleri MEB Ziya Selçuk’a anlatan Ezel TUNA, Ankara’da Anıtkabir’i ziyaret ederek, İlk Meclis Binasında ağırlanarak, kendileri için yapılan etkinliklere katıldı. Başarılarından dolayı görev yaptığı okulda düzenlenen törende, Okul Müdürü Yaşar Gökbayrak tarafından Ezel Tuna’ya plaket takdimi yapıldı. Yılın öğretmeni olarak çok mutlu olduğunu, “Öğretmenliğe başladığımdan bu yana her zaman kendimi geliştirmek için çalıştım. Daha farklı ve yararlı neler yapabilirim?’ düşüncesiyle hareket etmeye çalıştığını.’ belirtti. Destek veren okul müdürüne, velilerine, teşekkürlerini sundu.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 29.12.2018 Saat: 15:51 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 4.5
Toplam Oy: 2


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG