Vali Mustafa Masatlı, Yerel Gazetecilerle bir araya geldi. Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Vali Mustafa Masatlı, Yerel Gazetecilerle bir araya geldi.

Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı görevindeyken, 26,12,2018 tarih ve 2018/260 numaralı Cumhurbaşkanlığı Genelgesiyle, terfien Ardahan Valiliğine atanan Mustafa Masatlı, son kez yerel habercilerle bir araya geldi.

Yaklaşık 3,5 yıldır, Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı görevini başarıyla yöneten Mustafa Masatlı, yerel gazetecilerle son kez bir araya gelerek, görev süresince neler yaptığını ve neler yapamadığı konularında bilgi verdi. Konuşmasının başında yerel ve ulusal muhabirlere desteklerinden ötürü teşekkür eden Masatlı, şu ifadelerde bulundu. ‘Bilindiği üzere 26 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle Ardahan Valiliğine tayin oldum. 2015 yılının temmuz ayından itibaren yaklaşık olarak 3,5 yıldır burada görev yapıyorum. Görevim süresince sizlerle birlikte bazen üzücü olaylarda, bazen sevindirici gelişmelerde mesaimiz oldu. Ben gerek şahsınıza, gerekse bağlı olduğunuz kurumlara, ilgi ve destekleriniz için çok teşekkür ederim. Bizler Devletin Memurlarıyız, yaptıklarımızı kendimiz için değil, görev yaptığımız yerin insanları adına yapıyoruz. Dün Kayseri Vali yardımcısı iken, Kayseri için çalıştık. Bugün Mustafakemalpaşa ve Mustafakemalpaşalılar için çalışıyoruz. Yarın Ardahan Valisi olarak, Ardahan ve Ardahanlılar için çalışacağız. Yaptığımız bütün çalışmalar, görev yaptığımız yerin sorunlarını çözmek yada hafifletmek, yöre insanının daha refah daha mutlu olması için çalışmak, devlet kurumlarının görevlerini eksiksiz ve zamanında yerine getirmesini sağlamak içindir. Rutin işlerimizin haricinde Mustafakemalpaşa’da görev yaptığım süre içerisinde 52 projeyi hayata geçirdim, hali hazırda da alt yapısını tamamladığım, Aşevi ve Huzurevi projesine başlamaya görev sürem yetmedi. Ama benden sonra gelecek olan Kaymakam arkadaşımızın da bu projelerin takipçisi olacağına inancım tamdır. Şuan toplantı yaptığımız bu modern hizmet binası, hali hazırda bir çok ilde bile bulunmamaktadır. İnsanlarımız, yepyeni bir binada, her türlü konfora sahip ve ileri teknolojilerle donatılmış bu binada, işlerini kolaylıkla halledip, gidebiliyorlar. Aynı şekilde çalışanlarımızda tertemiz pırıl pırıl ve ferah bir binada hizmet verebiliyorlar. Bebek bakım odasından, mecid’e vatandaşımızın ihtiyacı olan her şeyi düşündük ve hayata geçirdik. Hastane yolu üzerinde bir yerimiz var, buraya bir huzurevi inşa edebilmek için elimden geleni yaptım, çünkü ilçenin önemli eksikliklerinden bir tanesi de huzur evi olmaması. İnşallah yeni gelecek olan Kaymakam arkadaşımıza nasip olur orayı yapması. İnşallah yeni gelecek olan Kaymakam arkadaşımız, proje hayata geçirmede, beni de geçsin Benim 52 projem varsa onun 100 projesi hayata geçsin ki; Mustafakemalpaşa ve Mustafakemalpaşalılar hak ettiği yerlere gelip, hak ettikleri şekilde yaşasınlar.’ Dedi. Gazetecilerin sorularınıda yanıtlayan Masatlı’nın Perşembe günü ilçeden ayrılması bekleniyor.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 02.01.2019 Saat: 11:00 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 1
Toplam Oy: 1


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG