Bonus Hoca Sedat Karan Anadolu Lisesi’nde Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Bonus Hoca Sedat Karan Anadolu Lisesi’nde

Bonus Hoca (Süleyman BELEDİOĞLU) Sedat Karan Anadolu Lisesi’nde konferans verdi.

Türkiye’nin ve eğitim camiasının yakından tanıdığı , başta TRT olmak üzere bir çok tv kanalında eğitim programları yapan , rehberlik ve eğitim danışmanlığı alanında en önde gelen isimlerden biri olan eğitimci , yazar , rehberlik uzmanı ve Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkiye Eğitim Danışmanı Süleyman BELEDİOĞLU’ (Bonus Hoca) Sedat Karan Anadolu Lisesi müdürlüğünün daveti ile 12.sınıf öğrencilerine yönelik konferans verdi. . Sedat Karan Anadolu Lisesi “ 2. Kültür – Sanat Günleri ” devam ediyor . 2018 – 2019 Eğitim öğretim yılı “ Sosyal ve Kültürel Faaliyetler” kapsamındaki etkinliklerden ikincisi olan “ Rehberlik Sohbetleri” başlığı altında “ Verimli Ders Çalışma Teknikleri ve Motivasyon ” konulu konferans gerçekleştirildi. 5 Şubat 2019 Salı günü “ Mustafakemalpaşa Tügva (Türkiye Gençlik Vakfı) temsilciliği ve okul Medeniyet ve Düşünce Kulübü ” koordinesiyle 12. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak eğitimci , yazar , rehberlik uzmanı ve Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkiye Eğitim Danışmanı Süleyman BELEDİOĞLU’ (Bonus Hoca) nun konuşmacı olarak katıldığı etkinlik okul konferans salonunda düzenlendi. Okul Müdürü Süleyman KARABAYIR’ın selamlama konuşmasıyla devam eden programın sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE söz alarak “ eğitim ve öğretimde rehberliğin önemini vurguladı” ve konuşmacı Süleyman BELEDİOĞLU’ na programa katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ayrıca etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen okul idaresini , Medeniyet ve Düşünce Kulübü öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti Program plaket ve çiçek takdimlerinin ardından sona erdi.



Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 06.02.2019 Saat: 12:25 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


mustafakemalpaşa haber