Kültür insanı Ahmet Tüzün’e vefa Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Kültür insanı Ahmet Tüzün’e vefa

Mustafakemalpaşa’nın yetiştirdiği gazeteci-yazar, spor ve kültür insanı Ahmet Tüzün, Gönül Dostları Buluşması’nda son kitabı Gökkuşağı Vurgunları’nı anlattı.

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin düzenlediği ‘Ahmet Tüzün’le Gönül Dostları Buluşması’, büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Belediye Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda, Gökkuşağı Vurgunları-Pusat adlı romanını tanıtan Ahmet Tüzün, Türkiye’yi 12 Eylül darbesine sürükleyen yılları anlattı. Tüzün söyleşide; “ Biz Türk gençliği olarak, bayrağımız ve vatanımız için her türlü fedakârlığı yaptık. Gerek 12 Eylül darbesi ve gerekse 15 Temmuz hain darbe girişimi, ülkemizi karanlığa mahkûm etmek için yapıldı. Ama Allah’ın izniyle darbeler ve darbeciler Türkiye’de hiçbir zaman başarılı olamayacaktır. Kendimizden başlayarak daha güçlü bir ahlaki duruşla emperyal güçlere karşı durabiliriz. Bu organizasyona verdiği destek için Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’a teşekkür ederim” dedi. Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’da gecede yaptığı konuşmada; “ Belediyemiz, milli kültürümüzü yansıtan ve yaşatan çalışmalara her zaman destek vermiştir. Mustafakemalpaşa’ya değer katanlardan biri olan hemşehrimiz Ahmet Tüzün’ün eserlerini halkımıza tanıtmaktan gurur duyuyoruz” dedi. Gecenin sonunda yazar Ahmet Tüzün, 15 yıllık bir çalışmanın emeği olan Gökkuşağı Vurgunları-Pusat isimli romanını davetlilere imzaladı.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 09.02.2019 Saat: 11:10 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


mustafakemalpaşa haber