Mustafakemalpaşa TürkKızılay Derneği Başkanı Mustafa Eren Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Mustafakemalpaşa TürkKızılay Derneği Başkanı Mustafa Eren

Mustafakemalpaşa Türk Kızılay Derneğinin Cumartesi günü gerçekleştirdiği olağan kurultayında, Mustafa Eren Başkan seçildi.

Mustafa Eren yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi. “Değerli dostlar 151 yıllık ulu bir çınar olan TÜRKKIZILAY’ı Mustafakemalpaşa Şubesinin 09.02.2019 Cumartesi günü olağan Genel Kurulu yapıldı. Büyüklerimizin tensibi ve üyelerimizin teveccühü ile yönetim kurulundaki arkadaşlarımla beraber nöbeti yıllardır Mustafakemalpaşa Kızılay Derneğine hizmet eden ağabey ve arkadaşlarımızdan devraldık. İyilik kervanını ve kızılaycılık aidiyetimizi ömrümüz yettiğince sürdürecek, karınca misali “insanların hayırlısı insanlara faydalı olandır”düsturu ile çalışacağız. Kongremize katılarak bizleri onurlandıran Bursa Milletvekilimiz Sn Mustafa ESGİN’e, Kızılay Bursa Şube Başkanımız Sn Davut GÜRKAN ve Yönetim kuruluna, Ak Parti ilçe başkanımız Murat Hallaçoğlu ve ekibine, Ak parti Belediye Başkan Adayımız Sn Mehmet KANAR’a ve diğer siyasi partilerimizin temsilcilerine, STK temsilcilerine, basın mensuplarımıza, özelliklerde Kızılay ‘ ımızın çok değerli gönüllü ve üyelerine katılım ve destekleri için çok teşekkür eder, sevgi , saygı ve selamlarımı sunarım.”Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 12.02.2019 Saat: 11:11 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


mustafakemalpaşa haber