Mustafakemalpaşa’ya değer katanlara vefa ödülü Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Mustafakemalpaşa’ya değer katanlara vefa ödülü

Mustafakemalpaşa Belediyesi, şehrin markalaşması ve zihinsel dönüşümüne başarılı meslek yaşamlarıyla öncülük edenlere bir kez daha sahip çıktı.

Geçtiğimiz yıl ilki yapılan Değer Katanlar Projesi’nin ikincisi, bilim, ticaret, eğitim, spor ve kültürel alanlarda Mustafakemalpaşa’nın potansiyelini büyüten isimlerini bir araya getirdi. Açina Restoran’da düzenlenen vefa gecesinde, üstlendikleri görev ve bireysel çabalarıyla Mustafakemalpaşa’ya ulusal ve uluslararası platformda değer katan 58 kişiye Belediye Başkanı Sadi Kurtulan tarafından onur plaketi verildi. Programda konuşan Başkan Sadi Kurtulan, insanları yaşarken takdir etmenin önemine değinirken, birikimleriyle Mustafakemalpaşa’da iz bırakanları her zaman şükranla andıklarını söyledi. ‘Kader birliği yaptık’ “ Bu şehirde farklılıklarımızla güzellikler ürettik” diyen Başkan Kurtulan şöyle konuştu; “ Vefanın sembolleşmiş en somut halini bu etkinliklerde yaşıyoruz. 3 yıl önce başladığımız bu özel projenin ilkinde 61 değerli insanla hasbihal ettik, eskileri andık. Bu programda da 58 özel insanı buluşturduk. Hepsinin ortak özelliği içlerindeki Mustafakemalpaşa sevgisidir. Balkanlardan, Kafkaslardan ve Anadolu’dan gelerek Mustafakemalpaşa’da kader birliği yaptık. Bu şehrin suyunu içtik, ekmeğini yedik. Tecrübeyle yoğrulmuş bu yaşamlardan hoşgörüyü, üretmeyi ve paylaşmayı öğrendik. Felaket anlarında birlikte olduk, şehrimize bir çivi çakmanın mutluluğunu birlikte paylaştık. Bıraktığınız miras, bize yol gösterici olmaya devam edecek. Sizleri, gelecek nesillere yaşamları ve yapıtlarıyla birer rol model olarak takdim ediyoruz. Bu güzellikleri hem kitap hem de belgesel haline getirerek hafızamıza aldık. Mustafakemalpaşa’nın gelişimi için alın teri döken herkese minnettarım. Bizi üç dönem halkımızın huzuruna çıkaran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve destekleriyle bu şehre hizmet etme olanağı sunan hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” Duygulu anların yaşandığı törende, vefa ödülü ile onurlandırılan 58 kişi için hazırlanan belgesel gösterime sunulurken, ‘Mustafakemalpaşa’ya Değer Katanlar-2’ isimli kitabında tanıtımı yapıldı.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 30.03.2019 Saat: 15:06 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


mustafakemalpaşa haber