Oto Alım Satım Sorumluları Belge Aldı Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Oto Alım Satım Sorumluları Belge Aldı

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB MEYBEM işbirliği ile düzenlenen 5. Seviye Motorlu Kara taşıtları Alım Satım Sorumlusu sınavını başarıyla geçenler belgelerini aldı.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB MEYBEM işbirliği ile düzenlenen 5. Seviye Motorlu Kara taşıtları Alım Satım Sorumlusu sınavına girerek belge almaya hak kazanan oda üyelerine ve İlçede ikinci el motorlu kara taşıtı alım-satımı yapan kişiler, satış müdürleri ve satış personeline belge takdim töreni düzenlendi. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tekin UZKINAY konuşmasında; Bilindiği üzere, Ticaret Bakanlığı tarafından ikinci el motorlu kara taşıtı alım-satımı yapan kişiler, satış müdürleri ve satış personeli için Mesleki Yeterlilik Belgesi zorunluluğu getirilmiştir. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi odası olarak bu sektörde hizmet veren oda üyelerimizi ve ilçemizde bu sektörde faaliyet gösteren meslek odası üyelerini de bilgilendirerek, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği inisiyatifi ile kurulan TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi ile yapmış olduğumuz ortak çalışma neticesinde burada belge almaya hak kazanan kursiyerlere belgelerini taktim etmek üzere toplanmış bulunuyoruz. Fark edildiği üzere tüm sektörler her geçen gün gelişmekte ve üyelerimize yeni yükümlülükler getirmektedir. Mesleki Yeterlilik belgelendirmesi zorunlu tutulan mesleklerde yapılan düzenleme ile belgesiz çalışmak mümkün değil. Bizlerde oda yönetimi olarak üyelerimize bu yükümlülükleri yerine getirmelerinde ve mevzuata uygun bir şekilde faaliyetlerini sürdürebilmeleri için destek sağlamaya da devam edeceğiz. 5. Seviye Motorlu Kara taşıtları Alım Satım Sorumlusu sınavına girerek belge almaya hak kazanan oda üyelerimizi tebrik ediyor iş hayatlarında başarılar diliyorum dedi. Sınavda başarı olan katılımcılara belgelerini TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tekin UZKINAY, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim ÖZMEN ve Yönetim Kurulu Üyesi Halim YAVUZ takdim etti.Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 04.04.2019 Saat: 10:42 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


mustafakemalpaşa haber