Ana Sayfa Genel 9 Nisan 2019 61 Görüntüleme

Automechanika İstanbul 2019’a Madeni Eşya Damga Vurdu…

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen dev fuarı ziyaret eden Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkanı Önder Aydın ve yönetim kurulu Oda üyeleri ile yenilikleri görme imkânı buldu.
Fuarda güzel bir etkinlik yapan Madeni Eşya Esnaf Odası fuar katılımcılarına Mustafakemalpaşa Tatlısı ikram etti. Yoğun ilgi ile karşılanan etkinlik Fuar yetkilileri tarafından da memnuniyetle karşılandı.
Odanın oto tamirci üyelerinin ağırlıkta olduğu ziyaret heyeti, son teknoloji parça ve sistemlerden, aksesuarlara, servis ve araç ürünlerine kadar tüm yenilikleri yakından inceledi.
1 günlük fuar gezisini değerlendiren Başkan Önder Aydın; “ Üyelerimiz bu fuar günlerinde hem yeni teknolojileri tanımış oluyor hem de stantları gezerek firma yetkililerinden CD, broşür ve birebir bilgiler alma imkânı buluyor.
Dünyanın en büyük otomotiv yedek parça fuarı olarak, yedek parça, sistemler, tuning, tamirhane ekipmanları, kaporta ve boya, araç yıkama ile otomotiv alanındaki en son yenilikleri ön plana çıkarmakta olan sektörün dünyaya duyurulmasına ve tanıtılmasına yönelik hazırlanan bu büyük organizasyonu ziyaret etmek bizim için memnuniyet vericidir. Oda yönetimi olarak üyelerimize ilgili fuarları görme fırsatını sunmaya devam edeceğiz dedi.
Fuara katılan üyeler ise geziden memnun kaldıklarını belirtirken, ‘bağlı bulunduğumuz odamız işlerimizle alakalı fuarlara bizleri götürerek, kendimizi geliştirmemizi sağlıyorlar. Yenilikleri bu fuarlar sayesinde görüyoruz. Ayrıca bizlere hiçbir mali külfet yüklemeden, bu tür organizasyonlar düzenledikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.’ Dediler.

Yorumlar

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir