Ana Sayfa Haberler 16 Nisan 2019 16:30

Başkan Kanar’dan Teşekkür Mesajı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, mazbatasını alıp, Belediye Başkanlığı görevine başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar mesajında şu ifadelere yer verdi.
Kıymetli Hemşehrilerim ;
31 Mart seçimleri sonucunda sizler Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığı görevini bana tevdi ettiniz. Bu bağlamda siz değerli halkıma teşekkürü bir borç biliyorum. Yeni Belediyecilik anlaşımızın heyecanıyla, başlatacağımız alt yapı çalışmalarımız birçok hizmetin öncüsü olacaktır.
Mustafakemalpaşa Belediyesi olarak ilçemizin gelişmesi ve çağdaş bir çizgiye ulaşması noktasında çok büyük bir gayret çaba sarf edeceğiz. Hizmet sunumunda hiçbir ayrım yapılmayacaktır, çalışmalarımızın önceliğini vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiz. Biliyoruz ki; siz değerli halkımızın bizlerden olan hizmet beklentisi büyük. Ne mutlu ki; sizlere bu güveni verebilmişiz. Bu bağlamda sizleri mahcup etmeden ilçemizin tüm hizmetlerini sırası ile yerine getireceğiz.
Etkin, verimli, vatandaş odaklı, hesap verebilen, katılımcı ve şeffaf hizmet anlayışımızla hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Gerçekleştireceğimiz hizmetlerde kaynak kullanımında hizmet ve kalite, çalışan memnuniyeti, fırsat eşitliği, sosyal belediyecilik, çevreye saygılı olma prensiplerine bağlı kalarak yol alacağız.
Hizmet çizgimizi belirlerken halkımızla iç içe olmaya ve bire bir diyalog kurmaya söz veriyoruz.
Daha yaşanabilir ve çağdaş bir Mustafakemalpaşa’ya kavuşmak ümidi ile sizlerin de desteğini yanımızda hissederek, çalışmalarımızı Mustafakemalpaşa’mıza yaraşır bir şekilde sürdüreceğiz.
El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle ilçemizi layık olduğu düzeye taşımak bir cazibe merkezi haline getirerek vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.
Büyük düşündünüz ve bizleri bağrınıza bastınız. Her bir hemşehrime şükranlarımı, selamlarımı ve en kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.

Yorumlar