Ana Sayfa Haberler 17 Mayıs 2019 12:31

ADD’de Yönetim Haşim Yoldaş’a Emanet

Atatürkçü Düşünce Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi Olağan Genel Kurulunu Yaptı. Genel Kurul Sonucunda Haşim Yoldaş Şube Başkanı oldu.

Genel Kurul Sonucu yeni yönetimi oluşturan ADD Mustafakemalpaşa Şubesi Haşim Yoldaş yaptığı açıklamada şu konulara yerverdi.

‘ADD Mustafakemalpaşa da yapilan olağan genel kurulu sonucunda şube başkanı olarak beni göreve getiren dernek üyelerine teşekkür ederim. Yapilan genel  kurul neticesinde 7 kişilik görev dağılımı yaptık. Şube başkanı Haşim Yoldaş, başkan yardımcısı Cem Ruhi Ulutaş, kadın kurulundan sorumlu yönetim kurulu üyesi Bilge Göre, gençlik kurulundan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Çelebioğlu, sayman Ramazan Sevim, yazman İsmail Bayrak ve asıl üye Hayrı Öztetikler ‘dir.   Milli mücadelenin başlangıcının 100. yılında ADD Mustafakemalpaşa olarak aldığımız görev ve sorumluluğun bilincindeyiz. Türkiye ‘nin en büyük ortak değeri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘ün izinde ilçemiz adına üzerimize düşen görevi yerine getirecek inanca sahibiz. ADD Mustafakemalpaşa olarak hicbir siyasi partiyle organik bağımsız olmayacağı gibi kamu kurum ve kuruluşları ile, siyasi partilerle ve sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışacağız. İlkemiz önderimizin ismini taşıyan ilçemizde yaşayan herkesin ADD ye doğal üye olduğunu varsaymaktir. ‘

Yorumlar