Ana Sayfa Haberler 30 Mayıs 2019 391 Görüntüleme

Mustafakemalpaşa MHP ve Ülkü Ocakları’ndan ortak iftar yemeği

Mustafakemalpaşa ilçesinde MHP İlçe Teşkilatı ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı dolayısıyla ortak iftar yemeği düzenledi.

Mustafakemalpaşa ilçesinde MHP İlçe Teşkilatı ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı dolayısıyla ortak iftar yemeği düzenledi.  Açelya Düğün Salonunda gerçekleşen  Yaklaşık 900 kişinin Katıldığı iftar yemeğine  Belediye Başkanı Mehmet Kanar, AK Parti İlçe başkanı Murat Hallaçoğlu ve yönetimi, Kadın kolları Başkanı Fatma KOCAMAN ve yönetimi, Şehit Aileleri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin UZKINAY , Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İbrahim DIRAKMAN ve yönetimi, M.H.P Karacabey İlçe yönetimi. Bursa İl yönetimi, Osmangazi İlçesi yönetimi, Bursa İl Ocak Başkanı ve yönetimi,Y örük Türkmen Dernekleri Başkanı Ve yönetimi, Mustafakemalpaşa Türk Kızılayı Başkanı Mustafa EREN , Bursa Mustafakemalpaşalılar Derneği Başkanı ve yönetimi. Mustafakemalpaşal Dernek Başkanları, Çerkes kültür derneği Başkanı ve yönetimi, Muhtarlar ve Sivil Toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Mustafakemalpaşa M.H.P İlçe Başkanı Nebih ALGAN Sonuna yaklaştığımız Ramazan ayında yaptığımız ibadetlerin kabul edilmesini temenni ediyor, iftar yemeğimize katıldığınız için teşekkür ediyorum” diyerek, yemeğe katılan herkese teşekkürlerini ileterek, ‘Allah Milletimizin birliğini ve dirliğini bozmasın’ diye konuştu.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Orta Mahalle’de iftar

Orta Mahalle’de iftar