Ana Sayfa Haberler 1 Haziran 2019 11:12

Bursa’nın tek kadın başkan yardımcısı Mustafakemalpaşa’dan

Mustafakemalpaşa’da 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nin ardından Belediye Başkanı seçilen Mehmet Kanar, belediye başkan yardımcılığı görevine Fatma Kocaman’ı getirerek bir ilke imza attı.

Kocaman, bu görevlendirmenin ardından bölgenin tek kadın başkan yardımcısı sıfatını kazandı.

13 yıldır AK Parti’de siyaset yapan Kocaman, 31 Mart seçimlerinin ardından Mustafakemalpaşa Belediyesi’nde Sosyal Hizmetler, Kültür, Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları konusunda Başkan Kanar’ın yardımcısı oldu.

Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Bölümü Mezunu olan ve Mustafakemalpaşalıların yakından tanıdığı 42 yaşındaki Kocaman, son 5 yıldır Mustafakemalpaşa’da AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı görevini üstlenmişti.

Mustafakemalpaşa’da insanların gönlüne girmek için 7 gün 24 saat çalışacaklarını belirten Fatma Kocaman; “ Belediyemizin kapıları vatandaşlarımıza sonuna kadar açık. Onların her zaman hizmetkârıyız. Onların tüm meselelerini çözmek için imkânlarımızı seferber ediyoruz. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan vatandaşlarımızın gönlüne girmeye çalışıyoruz ” dedi.

2 çocuk annesi Fatma Kocaman, vatandaşların çekinmeden, sıkılmadan her zaman sorunlarla ilgili, istişare etmek, dertleşmek ve destek için kendisine ulaşabileceğini sözlerine ekledi.

Yorumlar