Ana Sayfa Haberler 29 Ağustos 2019 267 Görüntüleme

Başkan Kanar’dan Milli sporcuya coşkulu karşılaşma

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, geçen hafta Rize’de gerçekleştirilen Uluslararası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonasında büyük başarı göstererek 3. Olan Mustafakemalpaşa Belediye Spor Karatecisi Burak Gencer’i coşku ve heyecanla karşıladı.

 

“Gururlu günlerden birini yaşıyoruz”

 

Başkan Mehmet Kanar, ayağının tozuyla ziyarette bulunan Milli sporcu Burak Gencer’i tebrik etti. Kanar milli sporcunun elde ettiği başarıyla sadece ilçenin değil Türkiye’nin gururu olduğunu söyleyerek yalnız futbolla değil sporun her dalında kendini gösteren ve yetiştiren başarılı sporcular yetiştirmek istediklerinin altını çizdi.

 

“Geleceğin Şampiyonlarını yetiştireceğiz”

 

Başkan Kanar genç sporcunun göstermiş olduğu başarıyla yolundan giden birçok sporcuya örnek olduğunu belirterek, gençleri Mustafakemalpaşa Belediye Spor bünyesi altında geleceğe hazırladıklarını ve geleceğin şampiyon sporcularını yetiştirmek istediklerini vurguladı.

 

Kanar,  Belediye olarak her zaman sporcu gençlere destek olamaya çalıştıklarını söyleyerek böylelikle gençleri hem teknolojinin zararlı etkilerinden kurtaracaklarını hem de başarılı sporcu nesil yetiştireceklerini ifade etti.

 

 

“Gururlu ve Mutluyum”

 

Milli sporcu Gencer, Şampiyona ’da 3. olduğu için gurur duyduğunu ve mutlu olduğunu belirterek hocası Engin Macar’ın kendisine büyük emek verdiğini söyledi.

Yorumlar