Burası sayfanın başıdır.Örnek HTML sayfası Burası sayfanın gövdesidir.
DOLAR
33,0577
EURO
36,1012
ALTIN
2.562,65
BIST
11.064,85
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Açık
33°C
Bursa
33°C
Açık
Pazartesi Hafif Yağmurlu
34°C
Salı Hafif Yağmurlu
34°C
Çarşamba Parçalı Bulutlu
36°C
Perşembe Parçalı Bulutlu
36°C

10. Ulusal Briç Turnuvası Sona Erdi

Mustafakemalpaşa’nın her tür spor alanında Türkiye çapında adının duyulması için düzenlenmekte olan turnuvalardan Briç Turnuvası sona erdi.

10. Ulusal Briç Turnuvası  Sona Erdi
Yavuz Süt Mamülleri Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa Briç Spor Klübü tarafından, 17,10,2009 Cumartesi ve 18,10,2009 Pazar günleri gerçekleştirilen etkinliğe yurtçapında çok sayıda sporcu katıldı.

Turnuvanın birinci günü olan Cumartesi günü Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilen Açık ikili müsabakalarının ardından, Pazar günü Öğretmenevinde Patton Takım Maçları oynandı.

Her yıl Mustafakemalpaşa Belediyesinin sponsorluğunda düzenlenen Briç Turnuvasına, bu yıl belediye hiçbir destek vermedi. Tüm Türkiye’de düzenlenen Resmi Briç Turnuvaları haricinde Klüplerin kendi imkanlarıyla düzenledikleri bu tür turnuvalar büyük ilgi görüp tüm Belediyelerce destek sağlanırken, Dokuz yılın ardından bu yıl Mustafakemalpaşa Belediyesinin, bu turnuvaya herhangi bir destek vermemesi kafalarda soru işaretleri uyandırdı.

Pazar günü sona eren turnuvada sonuçlar şöyle;
Cumartesi günü Açık İkili Sonuçları:
1. Emre Güler – Yavuz Tatlıoğlu (Balıkesir)
2. Hasan Toner – Uğur Çelikbaş (Altınoluk)
3. İsmail Ağa – Hasan Yılmaz ( Biga)
Senyörler 1. Erol Turan – Rıza Boğan (Bursa)
Miks 1. Levent Güler – Gül Selvili (İzmir)

Pazar günü Patton Takım Maçı Sonuçları:
1. Simsiyah Takımı: Şahin Dikmen, İrfan Yazar, İbrahim Kılıç, Hakan Öztuna (Bursa)
2. Karabulut Takımı: Necati Aksar, Şükrü Topaloğlu, Salih Çalışkan, Tevfik Coşkunserçe ( Bursa)
3. İda Takımı: Hasan Toner, Uğur Çelikbaş, Osman Vargün, Abdulkadir Sırel
https://www.dostmedya.com/haber/1627444030.jpg
https://www.dostmedya.com/haber/2058734579.jpg
https://www.dostmedya.com/haber/1183300805.jpg

Dostmedya Haber’i sosyal medyada takip ederek, son dakika Mustafakemalpaşa Haberleri’ne anında ulaşabilirsiniz.