DOLAR
18,8113
EURO
20,3840
ALTIN
1.154,13
BIST
5.097,85
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Karla Karışık Yağmurlu
3°C
Bursa
3°C
Karla Karışık Yağmurlu
Çarşamba Az Bulutlu
8°C
Perşembe Hafif Yağmurlu
3°C
Cuma Çok Bulutlu
2°C
Cumartesi Karla Karışık Yağmurlu
1°C
Papirüs Pastanesi Mustafakemalpaşa
Papirüs Pastanesi MKP

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gençlik Koşusu gerçekleştirildi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gençlik Koşusu gerçekleştirildi
Yavuz Süt Mamülleri Mustafakemalpaşa

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gençlik Koşusu gerçekleştirildi

Mustafakemalpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen, 19 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gençlik Koşusu bugün 18 Mart Caddesi’nde gerçekleştirildi. Yarışta küçük kızlar, küçük erkekler, büyük kızlar, büyük erkekler olarak 4 ayrı kategoride yapıldı. Koşuda dereceye giren öğrencilere madalya ve ödülleri Ak Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu,  İlçe Jandarma Komutanı Emre Kavak tarafından takdim edildi.

Koşuda dereceye giren öğrenciler:

Küçük kızlar kategorisi:

1. Sılanur Uygun (Sedat Karan Anadolu Lisesi) 2. Sudenaz Bekircan (MKP Anadolu Lisesi) 3. Ceylin Yılmazoğlu (MKP Anadolu Lisesi) 4. Selin Doğan (Akşemsettin Sağlık Meslek Lisesi) 5. Şevval Zeynep Şentürk (Akşemsettin Sağlık Meslek Lisesi) 6. Ebrar Eren (Hasan Celal Güzel  Mesleki ve Teknik Lisesi) 7. Meryem Tura (Hasan Celal Güzel Mesleki ve Teknik Lisesi) 8. Nisa Özcan (Toki Anadolu Lisesi) 9. Yağmur Bilgin (Toki Anadolu Lisesi)

Küçük erkekler kategorisi:

1. Serhat Tortumoğlu (Sedat Karan Anadolu Lisesi) 2. Ömer Faruk Kuru (Akşemsettin Sağlık Meslek Lisesi) 3. Emre Akçe (Anadolu İmam Hatip Lisesi) 4. Enes Şahin Acer (Akşemsettin Sağlık Meslek Lisesi) 5. Mustafa Polat (Toki Anadolu Lisesi) 6. Bahadır Ölmez (Anadolu İmam Hatip Lisesi) 7. Sertaç Şahin (Hasan Celal Güzel  Mesleki ve Teknik Lisesi) 8. Atıf Eren Kızanlıklı (Sedat Karan Anadolu Lisesi)

Büyük kızlar kategorisi:

1. İrem Korucu (Toki Ayasbey Anadolu Lisesi) 2. Rabia Irmak Deniz (Hasan Celal Güzel  Mesleki ve Teknik Lisesi) 3. Tuğçe Doğan (Sedat Karan Anadolu Lisesi) 4. Buse Şahin (Hasan Celal Güzel  Mesleki ve Teknik Lisesi) 5. Sueda Yavuz (Nilüfer Hatun Sağlık Meslek Lisesi) 6. Melda Akcan (Akşemsettin Sağlık Meslek Lisesi)

Büyük erkekler kategorisi:

1. Faik Furkan (MKP Anadolu Lisesi), 2. Mevlüt Kaya (İbrahim Önal Fen Lisesi) 3. Enes Emre Özel (Anadolu İmam Hatip Lisesi) 4. İbrahim Yakar (İbrahim Önal Fen Lisesi) 5. Enes Furkan Tuna (MKP Anadolu Lisesi) 6. Hikmet Can Dinçoğlu (Toki Anadolu Lisesi) 7. Ramazan Kaban (Akşemsettin Sağlık Meslek Lisesi) 8. Alpaslan Ak (Anadolu İmam Hatip Lisesi)

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gençlik Koşusu gerçekleştirildi29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gençlik Koşusu gerçekleştirildi29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gençlik Koşusu gerçekleştirildi29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gençlik Koşusu gerçekleştirildi

Dostmedya Haber’i sosyal medyada takip ederek, son dakika Mustafakemalpaşa Haberleri’ne anında ulaşabilirsiniz.